Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Pa da ih stvarno oduči i od kvalifikovanja i od trkanja. Sem Miller-a možda, za njega ga boli spolovilo (moram da pazim na uzražavanje¡)
  2. I meni je tako ličilo ali Miller l-u izgleda ne deluje kao puki aber. Miller: 'Some truth' to Lorenzo, Ducati rumours WWW.CRASH.NET Jack Miller thinks there is 'some truth' to the shock rumours that talks are...
  3. Jabukovo sirće. Neceđeno!
  4. Nema opravdanja za moje ošljarenje. A biće komentara na komentare garantovano. Jako bih voleo da se ne upecam. Ima nade, nisam neko vreme bio izložen a i proviđenje me spasilo dvlns-ove mine u drolugoj temi...
  5. Ima www.racingfor.me ali ti treba poziv od nekoga. Možda ima ovde neko viška pozivnicu.
  6. Jeste dosadna staza ali ispadoše super dve poslednje trke.
  7. Ahahahahahaaaaa
  8. Ti si u inostranstvu!
  9. Video unavailable in your country!
  10. To ide u paketu.
  11. Možda na većini staza... a na Brnu iz nekog razloga (možda i ne u svim krivinama) nije.
  12. Pa ovi su tema u svim temema jbt!!
  13. Dodao bih da se slažem sa Severianom glede bespredmetnosti komemtarisanja SK komemtatora. Ja sam se oglsaio na njegov neverovatano (nemam precizniji izraz) licemeran apologetski post o tobože sasvim prihvatljivom učinku jedne od pomenutih. Čak ni ne izražava neslaganje sa mrziteljima već relativizuje (ovde bi došao primitivni pridev) učinak pomenute. Iz pratećih komentara sam doneo zaključak da je lično zainteresovan. Da li se upoznao s njima ili planira kontakt, ne mogu da kažem ali sam 9/10 siuran u sukob interesa.
  14. Vidim da se u komentarima sa svih strana pojavljuje reč kritka. Ne bih da budem povezan s tim izrazom. Ja isključivo izražavam gnušanje.
  15. Nemoj više primitivno da se izražavaš, ima jako osetljivih na način obraćanja,
  16. Na toplo il na hladno?
  17. Ljudi... u pogrešnoj temi smo jbt!
  18. Već deceniju se čudom čudim što ne daju audio opcije - lokalni komentstori, motogp.com engleski komentar, bez komentara.. . APSOLITNO ih ništa ne bi koštalo, usrećilo bi mnoge a Herceg i banda bi mogli da baljezgaju kolko hoće a da ih niko ne proziva.
  19. Ovo je takav generički BS da može da se predaje u školama! Ne zna se ko je veći retard ona ili onaj ko ju je odbabrao. Glas joj je ogavan, dikcija bezveze (zaključci bazirani na flagrantnim neznanju, drskost da komentariše stvari o kojima nema pojma uporedivi jedino s Hercegom...) a radi kao reporter komemtator. Istom logikom bi bilo OK dati slabovidom da vozi autobus, jbg nije on kriv što je invalid.
  20. Video sam i da se pre trke mnogo i opušteno smeje!! Pederska fora!
  21. Pomerio sam put za 40 min da odgledam trku... krenuo sam posle prvog kruga. Izgleda da ne treba da žalim za propuštenim.
  22. Gorak uspeh.
  23. Crutchlow je proliv od čoveka. Težak!!
  24. Ti to očigledno površno pratiš. Turska je u teškom kurcu, Lira izgubila 2/3 vrednsti proletos za tri dana, Erdogan izgubio (pored potpune medijske blokade i kampanje blaćenja opozicije) Istanbul, Ankaru i Izmir, partija mu se raspala na dve a sad deluje da će i ovo što je ostalo oko njega da se pocepa na dva dela... počelo po novinama da se piše o opasnosti od građanskog rata... Samo još Amanpour da se pojavi da izveštava i zbogom rode.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja