Jump to content

Moto Zajednica

Boban EN

Članovi
  • Broj tema i poruka

    706
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Boban EN

  1. I meni ovo izgleda kao da se komplet sve iskrivilo, kao da su ona dva srafa sto drže rezervoar ili pukli ili se odvili
  2. Klinac moj stigao u red za prvi auto. Naravno kao i svaki klinac hoće nešto malo da izgleda sportsko i kupimo alfu 147 u blackline opremi 110ks benzinac naravno jer je dizelas za kombi i tako neko teretno auto a to već imamo u kući, vozio je neke 3 ili 4 godine i sada bi nešto malo veće i naravno ništa sem alfe. Pre nekih 5,6 meseci uzmemo TBI u TI opremi koža elektro sedišta i sve ostalo. Ja sam baš svašta probao imao 4 BMWa ali kako ovo auto lepo leži i kako brutalno povlači iznenadio me 100%. Naravno kada smo malo pričali pre neki dan o autima kaže ja sledeće uzimam za nekih 5 godina Juliu, Te priče kvari se curi ulje i ostale budalaštine su glupost ako je auto održavan kako treba i ako se nastavi tako održavati služiće kao i mercedes 123. Ako se lomiš između JTD i TBI ja bi glasao za TBI pravi doživljaj jednog takvog automobila. Nisam imao priliku da se vozim u 2.4 ali mislim da registracija baš mnogo kvari gušt
  3. Ne verujem da sam ovo pročitao a da si ti to izbacio
  4. Iskopirao ga u originalu jedino Giga ne nosi naočare već ima adventure kacigu
  5. Vidi ti sa @Gliga Apriliu touareg njegova je vec sa more opreme i to kvalitetne mislim da će ti se baš svideti Meni je tenera bila u toj klasi top motor međutim tourag me oduševio
  6. https://www.aliexpress.com/item/1005007170236568.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.6fac1802uZYSjs Evo linka
  7. Znači nema one "pamtim to ko danas..."
  8. Po meni najlepši VFR
  9. Ja sam se dugo lomio između ta dva i nakon razgovora sa @severian prelomio sam ovaj. Najvaćnije po meni nije težak. Vizir su napravili ekstra kada sam video da automobilom pređe preko njega šta dalje da se priča nisam ga još probao u vožnji malo je zabelelo ali Seve i ja smo sličnih dimenzija pa mi je i to bio reper. Za sada zadovoljan dalje ćemo da vidimo.
  10. E posle dugo razmisljanja sta i kako i da li mi to treba uopste, pa razgovora sa kolegom @severian konacno odlucih da pazarim rally toranj. Uzeo sam Portugalski Man Cave. Najlaksi je od svih koji se kace direktno na ram otprilike nekih 2,5kg. Farovi su po 40W. Dosta jednostavna konstrukcija pa evo i slicica.
  11. Ante popriča li ti sa njom o još čemu ili samo o DRZu
  12. Evo malo kako se penzioneri druže
  13. Porucio sa Alija neki novi retrovizori. Lice pimalo na double take. Naravno lice al su skroz ok bolji cvrsci od onih sto se samo preklope. I nabacio tracker. Sa ovim fabrickim tkc sam se dobro na Tari isklizao pa da podelim malo sa cama slicice
  14. Pozdrav javljam se radi registracije na sajt enduro balkan. Šta je sve potrebno za registraciju?

  15. Bravo @mixa uvek lepi uvodi, kako posle njih ne pogledati trku
  16. Juče se slučajno dovatim teme sa mojim majstorom baš oko tih problema sa bregastom. Čovek inače ima sve njihove sertifikate nije neki indijanac a opet radi za sebe i bole ga patka da ih nešto pravda, i sam kaže da je bruka da se tako nešto desi. Elem kada su primetili problem uradili su neke ispravke na mašinama i čimi mi se da je rekao da od 2019 više nema tih problema i da je problem koliko se sećam najviše bio u vezi nekih nečistoća koje su se pojavljivalje u ulju, navodno su obacili neko sito (iskreno nisam se mnogo trudio da zapamtim gde) i da su sa tim rešili problem i da je baš na nekom seminaru saznao da i nije tako veliki broj opoziva i reklamacija kako se priča ali da je i dalje sramota za takvu grešku. Tako da ljudi samo terajte važni su klikovi na you tube a uopšte nema kvarova u tom broju mada je svaki broj velii za takvu fabriku i cenu motora
  17. Evo par sličica sa današnje vožnje po Fruškoj. Slike su made in @Gliga i par mojih
  18. Danas smo se zajedno vozili i imao sam priliku da probam Gliginog KOVE-a. Šta je na mene ostavilo poseban utisak motor je dosta u stojećem stavu uži od 701 i bukvalno se sa njime vlada kao sa BMX-om. Nisam dovoljno iskusan vozač za ostale stvari ali ovo čudo ti bukvalno legne za 5min. i onda kreće zabava. Motorno kočenje mu je lepše nego na 701 možeš da se spuštaš u višim brzinama i na ozbiljnijim spustovima. Jedno baš prijatno popodne, mogu samo da kažem lepe stvari za KOVE
  19. onda čekamo da se ponovo pojavi u prodaji. Hvalaaa
  20. Jesi li ga probao na 701 Ovaj iz kompa ne može da se podvuče previsok je samo je za normalne endure nije za 701
  21. NIsam mislio na tebe da provrtiš vec na dotičnog kad se već igra sa ratnim bojama mora da proveri i sta znače
  22. A jbs ga kada kreneš sa tako nečim malo se provrti internet sve piše nije kao nekad kad ti je neko to predstavio na način kako je njemu odgovaralo
  23. BOBLBEE ranac - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Vrhunski ranac kornjaca. Izuzetnog kvaliteta. Iako je koncepcijski napravljen i kao zastita i izgleda jako cvrsto i neudobno u stvari je bas suprotno. Ledja su napravljena od... Tank torba OXFORD - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Prodajem ne koriscenu tank torbu. Ima mogucnost vezanja kao i magnete za kacenje na rezervoar. Nisam siguran za velicinu al je sigurno 20l i ima mogucnost prosirenja. Dodatni dzepici za... Acerbis H2O ranac - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Kao nov, par puta koristen vrecica za vodu potpuno nova BMW Rally pantalone 56 - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Rally pantalone u odlicnom stanju. Koristene dva puta uz pantalone i gorotex ulozak
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja