Jump to content

Moto Zajednica

easy naked

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2815
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: easy naked

  1. Wallahi Martin kaže da ide bez ustezanja u preostale dve trke, jer lošiji plasman od drugog mesta ne može da osvoji. Kaže i da je slab sa matematikom.
  2. A ni Bastianini nikad nije koristio ručnu komandu zadnje kočnice pre Malezije pa eto + pobedio glavnu trku.
  3. Jesi realan da će biti lošiji od batice, a to je 100x bolje nego sada na Hondi?
  4. Neki Ducati bi pobedio i bez prepisivanja. Mene ide na živce to što je u top 3 uvek neko ko nije mogao da se sastavi prethodnih X trka.
  5. U poslednjem prenosu su izneli podatak da Chaz Davies sedi iza kulisa i prati podatke svih Ducatija koje onda medjusobno dele, ali mi još uvek nije jasno da li dele samo telemetriju ili i sama podešavanja motora. Ja bih rekao oba. Gabarrini je izjavio da bi bilo naumesno da gleda podešavanja koje koristi Martinov boks, ali ne znam da li je to njegov stav ili mu ti podaci nisu ni dostupni.
  6. Em je hibrid, em se šalta na dugmiće Mislim da forumu treba nova sekcija...
  7. Mislio sam da smo otišli dalje od teorije da se u trkama pobedjuje na muda?
  8. Peko nakon trke dobio opomenu zbog niskog pritiska. Našli daljinac. Do kraja sezone će i on i Martin biti sankcionisani na isti način za sledeći prestup. Edit* Tek sad vidim da je Desmo pisao o ovome
  9. Uvek bi pre bio kod njega u boxu
  10. Bautista vozi Wild Card.
  11. Jbt ne mogu da zamislim koji nivo frustracije izaziva rad sa mladjim Markezom.
  12. Ja tek sada shvatam da ne postoji FP2 već par meseci...
  13. Dobra ideja.
  14. #ebalo ih testiranje, idi bre kući i ladi jaja ko normalan čovek
  15. Mislim da za ovo nije morala Enigma da se pali.
  16. Pa dobro jbg, bio je na ''travi''
  17. Bukv ovo, gleda kako na satelitskim motorima neki Marini, polomljeni Bezeki, Didja u miksu za podijum na svakoj trci. Idi begaj... Što i dalje ne znači 100% da će MM umeti da vozi taj motor, evo Peko nume.
  18. U situaciji sličnoj kao Qurta prošle sezone gde mu rival dominira na svakoj trci od pauze u sezoni Banjaja ne pokušava ništa u zadnjoj krivini... Ili se nada čudu do kraja sezone ili je nedostojan šampion, a posle sprinta će da pregledaju telemetriju od Martina i da kopiraju za nedelju...
  19. Ne pamtim kad nisam pogledao 35 trka u WSBK za redom.
  20. Bolid. Najjača izjava je bila za Martina, nešto u smislu to što on obara motor na rame możda izgleda lepo, ali nema efekta...
  21. Binderov nadimak - Wedding Crasher
  22. Nisam 100% siguran, ali zar se nije Zarco prošle godine branio nešto kao nisam hteo da utičem na borbu za titulu?
  23. Ne znam baš, nisam primetio. Koliko znam veoma su opušteni jer su odavno našli setup koji im odgovara i u petak samo dodju i sipaju gorivo u motor po rečima nekoga iz Hodgson, Emmett, Laverty ekipe komentatora.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja