Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. motor je ko casa, svaka cast na kupovini
  2. @dvlns Mnogo mocno izgleda Scorpion. Sad sam je narucio za dobru cenu 299 ojra. I oni su po ugledu na LS2 Arrow povecali sirinu vizira za stazu. Ako mi odgovara zadrzacu je.
  3. da se zapljunem
  4. Slusaj, sve sto je V4 ne moz da bidne lose. Sta vise odlicno je. Ta Magna ima V4 od VFR-a, nema zime. Inace cena po kojoj je imas tu je cena po kojoj se prodaje napolju. Jedino sto treba da proveris je sasija, da ona nije stradala pa krpljena.
  5. Za to sto si nabrojao treba vise od 3000E.
  6. Najlakse je reci nema! Sreca pa ima i ljudi na ovom Forumu. Suzuki_GSXR_750_96-99.pdf - Google Drive DRIVE.GOOGLE.COM
  7. Kad putujes kao smeker
  8. Ja jos uvijek imam desni originalni top od moje EX CBR1000F SC24, pa ako dolazis u BN dobices ga gratis.
  9. Auta se cekaju i pred njihovim otpadima, pogotovo ako imas nekog nasega da radi tamo. Ljudi dovoze vozila koja ima se ne isplati da "popravljaju" ( opremaju za tehnicki ) i predaju na otpad u voznom stanju. Tu trgovci odmah kupuju i tovare na slepove i voze sto ovamo, sto za ostale zemlje Balkana i Tursku. Tako je i sa motociklima. Jedne prilike sam vidio na naplatnoj rampi u Simanovcima sleper-auto voz pun skutera i motocikala. Edit: Sve je vise oglasa za prodaju na zapadu gdje je naznaceno da su vozila za export.
  10. Ako si vec tako naumio jeftinije ti je bilo zvati N.F.S-a u goste 3 dana da ti to sve odradi sa voljom i ljubavlju da ti ne prljas ruke.
  11. @Astral Ako je tako onda je vrijeme da mjenjas bike.
  12. @Astral Moglo je to i bolje!
  13. Prije ce naci suvog pijeska.
  14. @milomir22 Izvinite nismo znali, jer smo mali.
  15. @piki Bilo je u februaru Mitas guma 160/60x17, ako tu trazis u Bijeljini, po cijeni oko cca 165KM sa PDV.
  16. Ni Gackog polja, a jos manje motora na fotografiji.
  17. Ako ti je @Arakis dao kontakt i preporucio covjeka nema potrebe dalje da pitas.
  18. To Wi-Fi halogenci?
  19. Voli BMW sto ga podsjeca na kombajne i traktore.
  20. E jbg-a odakle meni da je na BG?!
  21. Sjediste vrh, samo ne znam kako ces proci tehnici, posto nije original i ne poklapa se sa slikom fabrickom sjedista.
  22. Sa NC-a, koji je jedan od "najcivilizovanijih" i dobro vaspitanih motora, na divljaka. Kao s decijeg drvenog konjica na divljeg pastuva, koga jos plus treba da ukrotis.
  23. Ja ne znam sta vi radite prilikom zamjene filtera i ulja na TDM-u? Ja imao TDM-a 8 godina i radio 8 zamjena ulja i filtera, nikad nisam zamjenio gumice. Dihtovale kao prvoga dana.
  24. Dobar majstor ne znaci biti drzak i gulikoza. Ja sam bio u situaciji da me je majstor ( kad ja nisam bio u mogucnosti da sam odradim ) "nasamario". Pitao ga ja posto zamjena semeringa ( na CBR1000F ) i ulja da mu dotjeram motor i da on sve odradi uz moj materijal? Kaze sve 50KM. Prvo me zavlacio mjesec dana da primi motor uz pricu da ima posla, pa kad sam mu rekao da cu ja skinuti stapove i donjeti onda je pristao. I tada sam cekao sedam dana da mi to zavrsi. Kada sam otisao po stapove i pitao kolko mu dugujem za posao, ladno mi je rekao 50KM. Na pitanje zasto jer on nije rastavljao i sastavljao prednji trap on je ladno rekao da je "zamjena - ruke" semeringa i ulja 50KM. Od tada ga obilazim u sirokom luku i od tada nadjem vremena da sam uradim ili uz pomoc drugara ono sto mi treba. Jedan za primjer dobar majstor je Bokilic, koji ima strpljenja, razumjevanja i cijenu za svakoga.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja