zadnje obavjestenje,renegade motorcycle riders club banja luka nastavlja da zivi ali bez enduro prijatelja koji su nastavili svoju pricu u enduro timu banja luka..,i dalje se družimo i pijemo,i jedemo,ali njih vuku brda,blato,potoci a nas nekolicinu cesta,krivine,moto skupovi... nek ovo bude sad malo naša tema,oni imaju svoju u temi o ENGURU... pozz a sad slikica kako to RENEGADE radi