Brz oporavak..,bit ce sve ok....,ziva glava,to je bitno!!!!!!
Mene je umalo zeznula dehidracija prosle godine..,nisam ni primjetio da sam dehidrirao,dok nisam poceo da gubim snagu i da mi srce lupa...,stadoh uzeh litru vode,hladovina,i dok sebi nisam dosao nisam htjeo krenut,srecom nisam brzo vozio,bio u naseljenom mjestu... Bas me naglo otreslo,nisam ocekivao...,a par krivina sam ispravio,imao srece uvjek,nije bila velika brzina i nije bilo saobracaja..,svasta se desava...