Jump to content

Moto Zajednica

Valsorim

Članovi
  • Broj tema i poruka

    52
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Valsorim

  1. Pozdrav, Đorđe! Odličan ti je motor
  2. Valsorim

    Honda X-Adv

    Ima zanimljiv oglas u delu za prodaju, kolega sa foruma @Mikec prodaje.
  3. Nisam posedovao veliki turing motor a u poslednje vreme često razmišljam u tom pravcu. Versys 1000 i Vstrom 1000 su prva dva koja bih razmatrao a naredni bi verovatno bio Triumph Tiger 1200.
  4. Čestitke, ovo je prava motorčina!
  5. Pozdrav! U toj kategoriji mi se oduvek sviđala Yamaha TDR 125
  6. @mjoe Pozdrav, da li nosači odgovaraju prvoj generaciji, 2014. godište?
  7. Pozdrav! Odličan motor si izabrao.
  8. Pozdrav, Marija! Zanimljiv motor, mislim da ga nisam nikada video uživo.
  9. Kratka vožnja po Fruškoj Gori, posle posla
  10. Pozdrav, dobro došao! Lep motor voziš!
  11. Svaka čast na ovom putu, nije jednostavno to organizovati i sam odvoziti. Slike su prelepe!
  12. Pozdrav, Branko! Baš lep motor
  13. Valsorim

    Suzuki SV7 GX

    Baš mi se sviđa ali čini mi se da je nizak da bih razmatrao kupovinu... Svakako hoću da pogledam uživo.
  14. Pozdrav, Dimitrije! Odličan izbor motora
  15. Kako su lepo ispolirane izduvne cevi, svaka čast. Jesi koristio neko sredstvo uz šmirglu?
  16. @bajker71 kakvu pumpicu koristiš? Ja sam mazao četkicom a deluje mi da je dobra ideja pumpica. Sada sam koristio SAE 90, probaću neko vreme, pa ću videti šta ću i kako dalje. Hvala na savetima, svakako!
  17. Tako ću i ja, sa uljem mi je nekako čistiji lanac. Sprej jeste brži i jednostavniji za nanošenje, pogotovo za duže ture.
  18. I posle pranja motora, provozam se da se lepo osusi, dodatno obrišem i onda podmažem. Pranja motora ne radim redovno, na određenoj kilometraži, pa ne mogu da ispratim ali gledam da je uvek čist i podmazan lanac.
  19. @bajker71 pa otprilike, na 250-300km. Ne pratim tačno. I posle drugog podmazivanja, očistim lanac i opet podmažem. Sad sam prešao na ulje, pa ću videti. Ovo na slici što je prljav lanac je posledica vožnje po kiši i što nisam odmah mogao da očistim, jer je mirovao motor jedno vreme.
  20. @Bojan_Jgd otprilike na treće podmazivanje, rekao bih da je to oko 500km manje-više ili posle vožnje na kiši. Uglavnom čistim lanac i zadnji lančanik a sada sam očistio i prednji. Pretpostavio sam da će biti dosta prljavštine kod prednjeg lančanika, jer sprej baš lepi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja