-
Broj tema i poruka
211 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: ivannadjalin
-
Sve je to super dok vam motori imaju par stotina km ili par hiljada. Okači ga na oglas sa malo više km i situacija je skroz drugačija. Slažem se da je 5600 puno za 15000km. Za 5600 ne bih kupio ni sa 1000km i urađenim prvim servisom. 4300 je možda ispod cene, ali su bile gume za zamenu i lanac je bio pri kraju. Još dok se prevede na ime kupca to je taman blizu 5000. Nisam hteo da trošim vreme i zato je bila ta cena. Moj je imao preko 15000km. Nisam ni gledao na kraju šta piše na odometru. Došao čovek, provozao krug, dao pare i otišao.
-
Ranije je bio oko mesec dana dok nije istekao oglas. Sad sam ga prodao van oglasa.
-
Neće ga niko za 5000. Zovu samo profesionalni trošači vremena.
-
Slao sam slike ranije. Čak sam ga dao i sa rezervnim delovima koje nisam montirao. 4300. Uzeo keš i otišao i kupio još 1 suzuki. Da se ne cimam sa cf...
-
@mandrak_ ja sam spustio cenu i odmah ga prodao. Manje od 24h...
-
@chief.firemoj je otišao kod @Dusanu Kikindu. Ja sam prešao na Stroma. S obzirom da sam za 10 meseci prešao preko 15000km imam dovoljno iskustva sa ovim motorom ali sam ipak doneo odluku da ga više ne vozim. Naravno pratiću i dalje grupu i nove modele CFa i potajno se nadam da će osvanuti neki normalan CF servis u ovim severnijim krajevima. @alexanto već trenira Zrenjanince pa će se verovatno priča zaleteti u nekom momentu.
-
@alexanto te zaštitne gume su odlične. Drugačiji je osećaj kad nasloniš noge. Manje se kližeš.
-
@Thechoki novo touring sedište za model 2026 je odlično. Bio sam pre nedelju dana da pogledam. Ja sam 184 visok, motor mi je taman, sedište preudobno. Sa osnovnim sedištem ne verujem da bih izdržao sat vremena.
-
Imali su pre 400 i 650 gt. Nadam se da će oživeti gt modele.
-
@Motorcyclist trebaće veći vizir inače ima tUbije promaja
-
@gago12 isto i meni. I da će mi javiti kad mogu da preuzmem. Čekao mesec dana i ništa... Posle zezanje sa Guevarom
-
Prošle godine uplatio crash bar, imali na stanju u BG. Brata našeg napaćenog u Guevari 2 nedelje bolelo uvo da pošalje. Na kraju posle svakodnevnog smaranja poslao i upisao pogrešan broj. James bond jurnjava kurira po Somboru koji je u fazonu buraz znaš ti koliko ja imam paketa, svaka milisekunda mi znači. Ako ne pokupiš danas sutra šaljemo nazad... Brže stigne od Ujke iz Kine...
-
@PeraNS nažalost. Pisao sam prošle godine baš ovde šta su sve problemi sa njima. Ne bih se ponavljao
-
@Marko05 isti problem sa gota car u novom sadu. Boli ih uvo...
-
@alexanto rally sedište je udobnije od onog prepravljanog u Zr? Ili ti više odgovara zbog visine? To mi je još poslednji zahvat za uraditi pošto je fabričko sedište neupotrebljivo na dužim relacijama.
-
I just found this on AliExpress: 15T For CFMOTO 450MT 450mt 450 MT Small Silent Durable Motorcycle Front Sprocket Chain Wheel Front Fly Wheel Pinion https://a.aliexpress.com/_EujwLC4 Ovaj 15t je kod mene preko 10000km i nema nikakvih problema. Jedva da ima tragove korišćenja.
-
Već smo pisali ranije o tome. Zubi koji naležu na osovinu imaju lufta i lančanik se brzo istroši.
-
@alexanto nije mi bilo pri ruci a kreće polako sezona pa gledam šta mi ne treba. Ne želim da zaradim. Samo da se otarasim
-
Ako treba nekome neka pošalje privatnu poruku. Ništa sa slike nije korišćeno. Zamolio bih samo lično preuzimanje (okolina Zrenjanina, Novog Sada ili Sombora).
-
Nego vozate li se? Danas bio lep dan. CF prede ko nov. Upalio na prvi zub
-
Našao sam video. Nit je Španac nit u Španiji. U pitanju je Britanac u Portugalu čovek ima i 450 i 700 mt. Dečko je pitao šta uzeti od cfmoto posle 450 mt. Možda video pomogne, možda odmogne. Sto babica, 200 sisa.
-
Pre će biti da ga slabo ljudi kupuju jer je teži motor a i kad uđeš u prodavnicu odmah svi kažu da je bolja kupovina 450 mt pa posle ljudi ni ne gledaju... Ispratio sam par detaljnih recenzija. Npr neki mehaničar iz Španije ga je detaljno prešao i fino objasnio zbog čega je tako napravljen i meni je to skroz zvučalo ok. Nisam video neki problem sem težine. Mada sad kako sam prešao na stroma više mi ni težina ne smeta. Da nisam kupio 450 mt i da mi treba veća putna brzina vrlo rado bih probao 700 mt.
-
Ja bih probao 700 mt (ako si u fazonu 80% asfalt, 20% offroad) bez obzira što neki kažu da je težak. Nije toliko načičkan opremom kao 800 mt (iskreno ne volim puno elektronike). Putna brzina mu je super. Lagano 130kmh na oko 6000 obrtaja. U slučaju da ne želiš više cfmoto tu već možeš da biraš.
-
@Rapax koje su dimenzije zadnje gume?
-
Verovatno 520 116 linkova
