Jump to content

Moto Zajednica

Miroslav Gajic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    171
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Miroslav Gajic

  1. Prodajem moto opremu, telefon 064/227-3856 - Gaja Tekstilna moto jakna Cycle Spirit, velicina XXL, cena 110 eura Tekstilna jakna Modeka, velicina XXXXL, ali realno je manja, ima membranu i dva uloska, cena je 100 eura. Jednodelni kombinezon Daineze, Laguna Seca replica. 600 eura, velicina 56. Givi Maxi 52l, 155 eura. IXS kozna jakna, zenska, velicina 42, u extra stanju, cena 90 eura.
  2. Ma endurac lepo ti zena kaze da je poslusas,pa POSLUSAJ JE
  3. Zasluzujete sve pohvale i naravno hvala za ovako lep putopis.....
  4. Od sveg srca mu zelim da proslavi 18 rodjendan. DRZI SE IVANE....
  5. Saucesce porodici i prijateljima :'( :'( :'( Nazalost vest je tacna.Decka sam upoznao na moto skupu u Knjazevcu i videli se jos jedanput nakon. Bio je zaista ok lik,zalost ,zalost..... :'( Takodje saucesce MC Vitez Knjazevac ... :'( NEKA SU MU SIROKI PUTEVI NEBESKI, POKOJ MU DUSI :'( :'( :'(
  6. BRAVO....
  7. Lepo,bas lepo,svaka cast, pa sledece godine opet nesto slicno ....poz
  8. Saucesce.....
  9. Izvini, ali nije mi baš najjasnije. Kažeš klinci, i pominješ sistem kao krivca. Kad kažeš klinci, ja kontam da su to još izdržavana lica, tj. da su im mama i/ili tata kupili te opake R ove. Pa ako mame i tate ne brinu o svojoj deci, ne možeš da očekuješ da i ovaj buđavi "sistem" odradi bilo šta?! Ja sam na prvi veći motor seo sa 28 godina, kad sam ga zaradio. Neki dan kažem ženi: da su mi ga poklonili sa 18, 99% ne bih bio čitav/živ danas. Ukratko, sve je otišlo u P.M., narod je načisto poludeo... :o :-[ Druze u ovom tvom postu ima mnogo istine, nazalost ona se tesko sagleda sa 18 ili 20 godina.
  10. Moze li neko da stavi koju slicicu od prosle godine... ...cisto radi nas koji nismo bili Poz....
  11. Ponocni vatromet Malo divljanja Nedelja jutro Polazak za Bor Nazad kuci
  12. Evo par fotografija sa moto skupa. Za razliku od prosle godine, lokacija je izuzetna, dosta prostora, odmah pored bazena. Mnogo motora, a pored nasih momaka, bilo je i iz Bugarske i Makedonije, iz Vidina, Vraca i Montane. Takodje bile su i tablice Slovenije, Austrije, Nemacke i bela Hayabusa iz France, i jedan motor iz Svedske. tablice iz Vidina. Sve pohvale organizatorima, i Ribljoj Corbi za izuzetno profesionalno odradjen koncert, kao i za grupe koje su svirale pre i nakon Corbe. Inace je Riblja Corba bila zacinjena striptizom u dva navrata. ;D Posle koncerta je bio organizovan vatromet, a pucaca i paljenja guma nije nedostajalo, jedina zamerka po meni je sto organizatori nisu zaustavili smaraca koji se u mini Bagiju non-stop vozao po kampu i uznemiravao i bajkere i posetioce. A domacini su ujutru pocastili burekom i kafom za dovidjenja. Sve u svemu daleko bolji skup od proslogodisnjeg. Poz..... Polazak za Zajecar Rista motorista
  13. E vidis Miso bmw po tvojim stvavovima izrecenim ovde ja mislim da je situacija po pitanju dece bas obrnuta
  14. Izgubio bi opkladu i to debelo
  15. Tragedija Nikola i to velika.Za lecenje narkomana postoji sansa kroz raznorazne terapije, ukljucujuci i lopatu.Sta moze pomoci ovoj porodici a zarad jednog nepromisljenog trenutka,neznam.Nije mi ni bila namera da mu se sudi kako ti kazes iz fotelje.Zao mi je decakove sudbine mnogo,mnogo.Mogu ti reci iskreno da me je ova tema mnogo potresla :'( :'( :'( PS. I nikako nemogu da shvatim dusebriznike koji pokusavaju da nadju opravdanja za oca..
  16. Izgleda da ti ne shvatas da se za ljudski zivot nebi trebala koristiti rec cena kao rec shatanja,poimanja vrednosti ili jednostavno nekakvog dobitka ili gubitka.Pogotovo jer se ovde radi o zivotu jednog deteta,jednog nevinog stvorenja koje je tek zakoracilo u zivot i imalo pravo da ga zivi punim plucima,da mu se raduje, da ga zivi kroz uspehe,neuspehe ali da ga zivi a ne da taj svoj jedan jedini zivot skonca na ovako surov i bezobziran nacin ??? :'(
  17. O kakvoj ceni ti govoris ovde , ovo je neverovatno >
  18. Ako si ti zadovoljan i mi smo ;D sa srecom da se sluzis i ako nije problem kolko je izasla..poz
  19. Mnogo on prijatelju moj voli svoju decu kad je mogao to da im uradi,to se neradi ni najgorem neprijatelju a kamoli svojoj deci a tebi svaka cast za pretnju koju si uputio AVG-u > Decaku pokoj dusi i siroke puteve nebeske :'( :'( :'(
  20. He he znaci to su te nove najsavremenije tehnologije.... ;D
  21. Poz.....
  22. Poz.....
  23. Poz.....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja