Jump to content

Moto Zajednica

RankoBg87

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3483
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: RankoBg87

  1. Sve razumem i jes da kazemo prepreka i meni, ta bandera je uvučena toliko da da gazim ivicu mi ne smeta, pomerio sam se posle levo sa zadnji izbegne rupu, meni je falilo tih dva metra da prodjem sve to a ona tek ulazi u suzenje. Moja brzina nije ni 30, tako deluje na kameri, probam da osposobim gps pa da bude i brzina. Nema znaka za suzenje. Opet se vadim na to da sam ja vec tu i da treba da zavrsim radnju. Ne moze sve da se vidi na kameri kao i uzivo. Da je ona usla prva ja bi stao gde pocinje klip.
  2. To mi zelja, neki stariji dzpi, ojacanja i neke cevi na hidrauliku da izadju da mogu da cepaju.
  3. Evo video. Vidi se koliko je blizu ivice a ja sam se pomerio do kraja u granje i upao u rupu sto se vidi, inace moje levo je potok, stavljen je drobljenji asfalt tako da bez problema moze da se zavrsi u istom.
  4. Ma sta zuri ide 20 na sat i boli je uvo za sve.
  5. Ispravio sam da se zna koji prevoz
  6. Ma videh dete. Vozio i felne od auta, sve proletelo napred. Najgori su mi ti kad zena vozi a muski ne okrece glavu. Rekoh neki dan, nece mi biti zao auta, necu kociti.
  7. Danas je bio onaj dan bolje da nisam izlazio iz kuce. Seo u auto idem da zavrsim lagano sta imam, kako sam izasao na ulicu haos. Nema ko me nije isekao, izleteo ispred mene, skrenuo naglo bez migavavca kod nekog objekta, kao da su danas izrasli na ulicu svi oni sto voze 30 i jebe im se za ostale. Prilazim kuci, imamo suzenje puta, vec sam na tom suzenom delu fali mi 10 metara da prodjem, ide auto vidim da ne staje, nabije me u granje, upadnem u manju rupu, pogledam statija zena, telefon na uvetu, muski sedi pored, dete pozadi u sedistu. Izgoreo sam, ona me pogleda sa sve telefonom na uvetu, muski gleda pravo. Definitivno nam treba jedan reset i da sve opet krene iz početka. Mnogo su se ljudi oslobodili i ne misle za svoje i tudje zivote. I da, prilazim pruzi, auto ispred mene, vidim da treperi crveno i spusta se rampa, liku se bukvalno spustila rampa na soferku, vratio se malo nazad, izlaze dvojica od jedno 45-55 god i smeju se, nije prosle par sec auto obilazi nas troje i prelazi prugu a mozda 10 sec kasnije nailazi voz.
  8. Zato i ide
  9. Evo vam bolja strana 𝙈𝙖𝙧𝙞𝙤 𝘽𝙪𝙛𝙛𝙤 (@blueeyes_gt_) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 8,692 likes, 106 comments - blueeyes_gt_ on November 7, 2024: "Anche voi questa...
  10. Valjda nisu takvi da i dalje misle da ta fora prolazi.
  11. Da popričaju, da njoj postave neko pitanje i da dobiju odgovor
  12. Stide se
  13. Ne znam sta kaze al reko bi da od njih nema nista kad gledaju nesto levo pored nje Elli Vignudelli - Personaggio pubblico, motociclista e pilota (@elli_vignudelli) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 37K likes, 1,420 comments - elli_vignudelli on January 27, 2023: "E pensare che è partito tutto da...
  14. Znaci kao pesak imam pravo da predjem na pesackom tj imam prednost a ako ovako neko uradi a ja ga skinem onda sam ja kriv a ne on sto je mene ugrozio Ko bi bio kriv u ovoj situaciji, teretnim vozilima je zabranjeno obilazenje na celoj obilaznici, jes on dao migavac tj nameru d ahoce da izvrsi radnju ali ne bi trebao da ometa vozlia koja su vec u toj traci, obojica smo vozili 120-130, Audi je 3.0 pa i ima da kazem jace kocnice i video je na vreme sta ce ovaj da uradi, kolega mi je i sam vozi kamion i zna kako je al ono nije bilo naivno.
  15. Kako bi ga skinuo da sam bio pesak
  16. Nece sigurno ko Englezi da daju 9900e Kad bi moj sutra prodao za neke ok pare uzeo bi Transalp.
  17. Opet je to malo, vecina ima bar 8k, kod mene je na 7k crveno, max snaga mu je na 6750. Mnogo bolje zvuci kad se zavrti. Jasno mi je i sto je tako napravljeno, potrosnja Nm, takav oblik motora trazi malo vise snage. Kad neko pita koliko ima snage, kubika a ne prati takve motore bas se iznenade, kao 750cc samo 59ks, najslabiji u toj klasi.
  18. Ko zna kako to ide s gumama, dosta njih je dobilo prosle god sa Dunlop, npr kolega ovde s foruma i ja kupili u mesec dana razlike, njegov sa Metzeler i zadovoljan bio a nas par dobilo sa Dunlop znaci pogibija i svi se zale.
  19. Sad mi se jos vise svidja.
  20. Tako je 10k mucenih presao, menjao bi i ranije al nikako da se sastavim. Moj sevet svima da ako mogu bace u kantu i uzmu nesto drugo i da se voze ko ljudi. Zalio sam se bukvalno odmah, oseti se da guma nista ne radi, toliko mi navuklo straha da se i danas oko toga borim u nekim situacijama.
  21. Bukvalno jedan dan ako se opet bude vozilo dam ti moj da probas, druga dimenzija vožnje.
  22. Nemoj da se zaletis na prvi koji ti se svidja, lepo sedi ako mislis da smes da vozis motor uzmes na test, 450Mt je ok motor, visok sam 178 cm i nisam imao dobar oslonac stopalima, mislim da je bilo poviseno sediste kad sam sedeo. 300 reli nema nesto mesta za noge. Ni jedan ne voli otvoreno ali za sve ostalo je super. Nc je nesto drugo.
  23. Paaaaa ide ok, vade ga Nm, na tezinu sto ima valjalo bi jos 10 ks da bude jos bolji, fali i malo obrtaja, vrti se do 7k, sto je malo, brzo se ispuca. Vozio sam malog Stroma i svidja mi se kako se vozi. Meni zavrsava posao, jos mi nije dosadio al bi voleo ta dva diska napred.
  24. Cekamo da stigle pa da se visi razlika.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja