Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Ko kaze da cu se ja priblizavatu opasnosti.. ;D
  2. Ohoho.. ode moja tema na 4-tu stranu. Resih problem za auto ali za motor ne jos uvek :-\ Razmisljam se, ma.. mali je f650 za mene, realno Super Tenera hm.. lepo zvuci, a i golemo. taman za mene ali opet staro ljudi ne mog' se odlucim.. :-\ ijaoooo :-\
  3. To je najveca provala svih vremenaaaaa ahahahahahaa Kao bolje kupiti 3 golf 6-ice, nego 1 Audi A8 W12
  4. Jager-u, si stvorio sad neku sliku na cemu bi se vozio?
  5. Komsa Drakula pazi se Picasa on ti nezgodan tip..
  6. Da sam na tvoje mesto kupio bi GS1100, sto i sam nameravam u nekoj buducnosti.. gledam tu po switzi su oko 4k. Jes da ruzan.. Ali je BMW
  7. e ludi ste 200%
  8. Dobar motor, lepa cena i bajk ode za cas..
  9. motor je vrh! :o
  10. Slikao sam u Rumuniji pre neki dan, ko zna sta je?
  11. E ako nesketa drzi f650.. mislim da ce i mene
  12. kolko kosta to zadovoljstvo?
  13. Ok, posto ja volim i odgovaraju mi veci motori (kao AT rd03) znaci u svakom slucaju bi mi bolje prijao F650 bez "ST"
  14. ahaaa nisam znao hvala neske lep ti motor
  15. Nameravam da kupim F650ST ali zanima me.. Koja je razlika izmedju F650 i F650ST ? Sta je bolje (ako moze tako da se kaze)
  16. Taj sto ti se svidja je F 650! ??? Pa "ST" je ..?
  17. Sto je covek u pravu u pravu je.. Dok sam na putu drzao 80-100 bilo dobro, kad sam nalozio na 140kmh , 3put zamalo da poginem u subotu.. pa ti vidi.. Mada neznamo mi sad koliko si ti iskusan. Npr. pusti Petzu (cagivamito) on je stari vuk on cepa VTR-a sam tako ;D
  18. Zamislite kakvi ce da budu ti motori za 25god (ako se jos budu kotrljali) kao danasnji p. bemwejci..
  19. Jeste da su mocne i ove policijske aprilije to nemogu da negiram extra su, ali to je veoma mala razlika u ceni. Aprilija izgleda dosta lepse, modernije, ali ja volim taj oblik BMW-a, tu agresiju svetskog putnika, ne znaci za mene je onaj bmw gore na slici vrh
  20. Nisi mi jasan Peco ??? Prvo je prodas pa sad opet oces da je kupis?
  21. Ali BMW je BMW.. ovome bi ja samo koknuo vojno zelenu boju ovo bi bilo magarence za mene
  22. kolko ja provaljujem ova tema ide u potpuno pogresnom smeru.. Mene Aprilia ne zanima! Sta mi jos preporucujete u toj klasi koju sam naveo? Sta mislite o Suzuki XF650 Freewind-u? Ni on nije los..
  23. Ova nema original sediste vec neko smesno crveno isivano sediste , njojzino se sve iscepalo..
  24. Svako hvali svoje magare ;D
  25. Setih se neceg sto mora da vam ispricam: ;D U subotu popodne spremih se ja i natovarih Africu za put, podjoh neregistrovan i bez dozvole (imam A ali nemam 18.) krenuh ka Markovcu gde sam trebao da sacekam drugove iz jagodine i tako ja u Svilajncu dosao do pumpe, sipao mu 15L super, izlazim iz Svilajnca kad ono kod mosta murja.. :o usporih malo i sa nekih 30kmh idem ka njima (znaci sve sam se najezio..) kazem sebi: Gile budi hrabar, sada nema povratka, i idem ja pravim se lud ne gledam ka njima, prolazim kraj njih oni gledaju u mene i nista.. Ja nasred mosta, kad ono susreli se kamion i par auta nemogu da prodju zastoj SHIT!! Pogledam u retrovizor ono strumfomir stao nasred put i gleda na mostu sta se desava i videce da nemam tablicu. Reko KRAJ sad ce da potrci ka meni a ja nemam gde u klopci sam auuu.. (doslo mi da pobijem onog profesionalnog vozaca ) u sledecem trenutku , neznam kako prodje rascisti se guzva prodjose oni pored kamiona i ja VATRA ;D aa Voznja do smedereva je bila extra, za moj ukus Afrika ima taman snage koliko treba, ali tako je svakom pocetniku kad sedne na veci motor, ista situacija se odigrala prosle godine kada sam probao Intrudera 125 (isti kao sto sad imam) od drugara, reko sam ne treba mi jace za putovanja i to, ali vec posle 2 meseca mi je postao kilav i imao sam potrebu za necim vecem :-\ Mada ja sam prosle godine bas na ovoj africi naucio da menjam brzine, bio je to prvi motor nma koji sam seo posle skutera E stvarno zarazna ova Afrika mamu joj..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja