Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Ovde mozete izracunati iznos registracija za vas motor, kao i sto dobijate slike kako treba popuniti uplatnice. Mnogo dobra stvar http://www.registracija-vozila.rs/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=Info_za_registraciju〈=sr
  2. a ja dao bokilicu takvu novu za 10e
  3. Ma naravno i preko Stepojevca i preko BG
  4. Ja sam kupio juce u Metrou pise na njoj JUS.800 i ima krosaljka na nju.. jel to nova ili stara??? ???
  5. @ Motoholic - Jedno veliko HVALA.. skonto sam i sad cu polako da skupljam onformacije Kao sto rekoh F650 je "mali" za mene, pa gledam vece snage, jeste da je R1.1R golem ali ima samo skromnih 80ks ;D
  6. Neznam majke mi, ja sam ga dobio uz motor.. i to GIVI zatamnjen.. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ma moze druze nista nije iskljucivo
  7. ljudi sta bi?? da vas nisam uplasio :o :o ??? ??? sta se svi ustisaste??
  8. Vidimo se ako polozim do tad dolazim sa passata a i ako ne polozim "boze zdravlje" drugari su tu
  9. Svaka cast MK Munje za organizaciju i dobru zurku. Malo sam razocaran kao I gost koji je dosao (u 19h) ni cao, ni zdravo ni dobro vece.. ali OK, bilo je lepo, mislim extra, samo tako nastavite ! A ko me to slikao s pivo u ruke sram ga bilo ! ! ;D ;D ce da pomisle ljudi svasta ;D
  10. Suzuki Intruder 125 2001god, uvoz iz Svitze, 12.500km, kofer i vizir givi u odlicnom stanju. Peugeot Jet C-Tech 50 relly Victories 2007god, 6.500km kupljen Nov. Eto ljudi prilika oba motora za 3000e, pred-praznicni popusti su poceli ! ! !
  11. Da li mi mozete reci nesto vise o BMW-u R1100R? (1998god) Da li ima neko iskustva snjime ili ga pak probao..
  12. aham.. znaci tako
  13. OOO komsije pripremite sirok parking.. Vidimo se
  14. Zanima me koja je razlika izmedju XTZ-660 i XTZ-750 Super Tenere osim u kubikazi? Hvala unapred
  15. komso igras se vatrom
  16. Reklame ! Pa nema problema ako te interesuje neki airbrush mogu ceo motor da ti napravim kao pokretnu REKLAMU ;D
  17. Gremline daj slikaj je pa postavi tu slike.
  18. Te ne interesuje mozda Intruder 125 ili skuter?
  19. Hm "dobre" cene imaju ovi magarici.. jos kad bi bili i neki pred-praznicni popusti za druga forumasa bilo bi lepo ;D Gavrolinijeva je zakon ali i kosta, tvrd je on kamen.. :-\ ali videcemo..
  20. Da li je moguce??! Nigde ziva Tenera po oglasima.. ??? Auuu.. Ako ima pak neko da prodaje svoje cedo nek postavi svoje ponude ovde i SLIKE ! Hvala
  21. Neka hvala.. ali kad bolje razmislim mozda bi ga i uzo da nije sve zardjao od stajanja u garazi.. ;D ;D
  22. Ma sta cemu XT125, jos onaj tvoj probuseni auspuh sto pravi buku.. Prijatelju kupis od mene lepo Intrudera i vozis se ko covek, sipas i vozis i ne boli te glava.. ;D
  23. mislim kad moj intruder 125 2001god vredi bar 1800 E., neynam sta da kazem.. kupujte pocetnici to odma!!! Ja sam ya mog chopa puko 2300e ! ! ! a ovo se "poklanja" ya yiljavih 800e... :-\
  24. Kolko je bio nov ako nije tajna? Cini mi se da se River ne proiyvodi vise..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja