Ovde mozete izracunati iznos registracija za vas motor, kao i sto dobijate slike kako treba popuniti uplatnice.
Mnogo dobra stvar
http://www.registracija-vozila.rs/index.php?option=com_chronocontact&chronoformname=Info_za_registraciju〈=sr
@ Motoholic - Jedno veliko HVALA.. skonto sam i sad cu polako da skupljam onformacije
Kao sto rekoh F650 je "mali" za mene, pa gledam vece snage, jeste da je R1.1R golem ali ima samo skromnih 80ks ;D
Neznam majke mi, ja sam ga dobio uz motor.. i to GIVI zatamnjen..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma moze druze nista nije iskljucivo
Svaka cast MK Munje za organizaciju i dobru zurku. Malo sam razocaran kao I gost koji je dosao (u 19h) ni cao, ni zdravo ni dobro vece..
ali OK, bilo je lepo, mislim extra, samo tako nastavite !
A ko me to slikao s pivo u ruke sram ga bilo ! ! ;D ;D
ce da pomisle ljudi svasta ;D
Suzuki Intruder 125 2001god, uvoz iz Svitze, 12.500km, kofer i vizir givi u odlicnom stanju.
Peugeot Jet C-Tech 50 relly Victories 2007god, 6.500km kupljen Nov.
Eto ljudi prilika oba motora za 3000e, pred-praznicni popusti su poceli ! ! !
Hm "dobre" cene imaju ovi magarici..
jos kad bi bili i neki pred-praznicni popusti za druga forumasa bilo bi lepo ;D
Gavrolinijeva je zakon ali i kosta, tvrd je on kamen.. :-\
ali videcemo..
Ma sta cemu XT125, jos onaj tvoj probuseni auspuh sto pravi buku..
Prijatelju kupis od mene lepo Intrudera i vozis se ko covek, sipas i vozis i ne boli te glava.. ;D
mislim kad moj intruder 125 2001god vredi bar 1800 E., neynam sta da kazem.. kupujte pocetnici to odma!!!
Ja sam ya mog chopa puko 2300e ! ! ! a ovo se "poklanja" ya yiljavih 800e... :-\