Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. skup je organizovao Dane pod izgovorom memorijalnog kupa Goran ostoic ZATO sto Riders nije prijavljen klub pa nema svoj ziro racun i koristi ziro racun memorijalnog skupa a i Glavonja Palma daje pare za Gorana Ostoica a to dane stavlja u djep
  2. :D tvoj top kao vredi 200e xexe
  3. Ako je neko bio prosle godine, na jagnjijadi. Zanima me kako se krecu cene i tako to? Da bi imali neku orijentaciju oko potrebnog novca za poneti (da nebi ostali kratki )
  4. Oš Intrudera za ovo magare?
  5. Bogami nije bas da su maloletne imaju oko18, kriticno bilo za one na ulazu, njih sest 17, a jedna tek 16 ljeta.. Dogovoreno prijatelju, za druzenje sam uvek spreman !!
  6. Kad kazes Raidersa mislis sigurno na njih 5 clanova sa prosek starosti cluba od 50 god. Alo covece gde je tu podmladak? Sta mislis sad da citaju ove postove u kojima ih gosti hvale kako su lepo ispraceni ko sa Havaja... (nemoj vise pricati o stidu) Uostalom to mene ne zanima, ja samo prenosim pricu koju me je drugar zamolio da postavim :-\ (on je u "grupi" koja se odcepila od cluba, i vozi kao samostalni bajker pod bojama Raidersa) Uostalom sta ja imam protiv coveka skojim pivo nisam popio u zivotu??
  7. Tu je naravno bio i cika Krle za one koje su zeleli da ukrase svoje ljubimce njegovom umetnoscu..
  8. 1.Nazalost to je veliki propust u ovoj, tako reci (ne)organizaciji. Mada je WC-a bilo gore u parku na jedno 200m od kampa. 2.Licno odgovoran za to vam je bio Dane posto je to "licno" njegov club 3.Ma da to se i vidi.. -Isto takodje zao mi je devojaka na ulazu koje su naplacivale ulazak, celog dana do 17h su se one pekle na suncu, znaci sve su bile crvene po telu (licno sam video ;D), a za to nisu dobile ni ziv dinar, mislim bruka je stvarno :-\ A jos vise mi je krivo jedne male devojcice koju je cale poveo na skup (jos u petak su dosli medju prvima, a u petak se naravno nije naplacivao ulaz i davali bonovi) i kojoj nisu dali da jedu kada je potrazila Otac je naravno poveo cerku i otisao u grad da ruca, pritom rekao da je sada dosao na skup i nikad vise. Stidim se ovog moto cluba i skupa koji je bio i proso Ostali klubovi iz jagodine po imenu "Vukovi" ,"Balcan Boy" i "ExtremeBoys" bili su tu da bi udarili ceznju Danetu a ne kao pomoc organizaciji skupa, zasto?.. Zato sto je "ponavljam" MC Riders Jagodina, iskljucivo Danetov i samo danetov licni motoclub, u kome on sebe predstavlja kao nezamenljivog predsednika cluba. Novo nastala udruzenja pod istim imenom koja sam spomenuo gore imaju zelju pripasti ozbiljnom motoclubu,opstina Jagodina ima veliki broj bajkera koja sigurno zele pripasti Raidersima ali nemogu zbog.. zato sto bi se on u momentu ulaska veceg broja clanova automatski smenio sa svoje pozicije u clubu, a on to neda. Bilo kako bilo, kada se stanje popravi i kada na celo budu dosli pravi bajkeri, drugari,zaljubljenici u motore sa namerom i zeljom da se ovaj club i organizacija poboljsa i bude na nivou, onda mozemo pricati o ozbiljnom skupu ali do tad.. :-\ PS...i clanovi kluba MK RIDERS se stide ovog skupa lose organizacije i naravno Daneta... ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Posebno bih se zahvalio klubovima koji su dosli da nas ispostuju: Arhangel Bubba Zanetti Free Wheels Silver Riders Choper srbija Sljam White Angels Road Kings Midnight Riders Extrem familija Koyote Spave i Carapane Ere (pozdrav za cika Squirl-a, duzan sam mu pivo ) i naravno sve ostale koje nisam video a bili su tu. Pozdrav, Gile
  9. Drago mi je sto ste svi stigli kuci zivi i zdravi a pogotovu ti Bobane.. Nadam se da ste se lepo proveli, vidimo se i iduce godine, slike stizu kasnije.
  10. Evo smo ja, bigbad86 i Boban GSXR mrtvi pijani kod mene u garsonjeri
  11. Znaci zivi oblak nema napolje, vedro vedro ko da nema kraja.. ajmo ljudi
  12. E bem ti i vreme i sve poceo onaj "prednevremenski" vetar Javicu rano ujutru kako je vreme (za one koje dolaze iz daleka.
  13. Nesic kaze da je upravo neko nevreme u BG-u nadajmo se da ide ka severu.. :-\
  14. ooo Stemark.. bila nekad pa sad opet cestitam Svi BJB-ovci slobodno nek mi se jave da se upoznamo. Mene mozete prepoznati kao jedina 125-ica sa zvukom koji jede sve ostale (pokrala manguparija auspuhe.. ;D) Vidimo se, pozdrav
  15. MC Balkan Boys iz sela Vojska (na pola put Jagodina - Svilajnac)
  16. Evo upravo sam obisao tamo. Bina je u fazi namestanja, sank i stolovi namesteni, Tatto ocekuje klijente, a sto rece Picaso oko novog organizatora stvarno neznam ??? Video sam samo tablu MC Balkan Boys Jagoduna.. (sta to sad znaci neznam)
  17. Brate iz prodavnice sam ga uzo novog i tolko trosio od prvih 100km do sad..
  18. Da ne dolazis bez burence Ćilibara
  19. pa ako dodju oni "takmicari" iz Obrenovca jako je moguce
  20. Evo cisto informativno ko i sta.. http://www.youtube.com/watch?v=ouG5v-_8jy4&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=wyJvNJ6Fqxo
  21. Samo pitas gde je Potok alijas Djurdjevo brdo tj. gde se nalazi Zoo vrt
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja