Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Upravo tako. Za ovim ce se modelom mnogo vece cifre brojati jednoga dana. Greota je ovo prodati :-\
  2. DAJ SLIKE ! ! !
  3. jednoga dana, jednog dalekog dana..
  4. Visoka sedista.. visoka sedista.. ??? boze pricate ko da se radi o nekim devojcicama koje su 5. ili 6. osnovne! Pa to su 125-ce i sve su male, (izuzetak TDM125) ima samo visok polaozaj i nizak, naprosto nema tu veliko. A ako nista ne valja zovite 988 i pitajte broj Yamahe direktno u Japanu i pitajte ako im preteko neki primerak R1 od 50kuba ;D
  5. my next byke is Afrika Twin ;D ;D ;D
  6. Zasto svi kazu, da je afrika "ogroman" motor, pre no sto i uopste sednu na njega? Da li on ima tu neku energiju koju ispoljava ili sta.. Meni je afrika taman chak bi je i malo podigao kad bi je kupio pa bi mi bila taman
  7. Ako si krupniji i imas iskustvo sa skuterima nepotrebno je kupiti 125 jer bi je veoma brzo prevaziso, veruj mi kupi nesto vece, ALI slabije! Neznam zasto svi kazu da je Afrika ogromna kad nije.. :-\ (za mene je taman cak bi je i malo podigo 3-5cm) p.s.(tako su i mene plasili na pocetku, ali su mi pomogli i zahvalan sam za pomoc svima)
  8. Ma GS500 laganica za pocetnika, vecina ima i blokadu. A i lepuskast je
  9. Intruder: nisam jos tolko preso ali oko 4,5 (brdski kraj) Jet C-Tech: na otvoreno 3,5 - 4, po lokalu 6 - 8 (brdski kraj, 2T)
  10. covece mi ce da budemo sudije ;D (a klikere cemo poneti za svaki slucaj )
  11. pa nije to bmw.. cudo nije se sav zguzvao :-\
  12. Picaso Tuning Workshop Serbia Jea komso svaka cast, vredi truda, sad si glavni baja na boberu u okolini
  13. da li moze na rate?
  14. Ako je far hermeticki zatvoren kao u vecinu slucajeva onda se otvara toplotnim pistoljem, ili jos bolje takodje u rerni (toplota podjednako zraci na sve strane) materijal se znaci siri (oprezno, ne preterivati u vremenu) izvadis (rukavicama) i razdvojis, namestis (materijal se skupio),opet zagrejes ,sklopis i eto ti. Princip povezivanja ti je: iseces zice pozicije i povezes sa "angel ayesom".
  15. alal qur mora ja malo mog pezoa da nabudzim
  16. Ljudi sad u najvece uzivaju pored jezerceta, zao mi sto nisam mogo da dodjem :-\ jbg-a Lep provod zelim svima
  17. Je li ljudi.. jel dozvoljene zakonom ove vase sekte? ;D
  18. ja po taj put prolazim 2, 3-put svake godine, znaci autoput mu nije ravan, tesko da ce R-asi moci da mu odole (keva cepa tu auto 160.. ) Jezero je extra necemo zazaliti tolki put, jedva cekam +1
  19. 1. M a R k o 2. dimac 3. deyan76 + jecka 4. Beba 5. beli (ktm) 6.savic 7.Gile_Extr.Boys (50%o u krvi.. ovaj siguran vise nesiguran ;D)
  20. konacno se slazemo ! ! ! Aj ko ide, ocu spisak da vidim !
  21. Komso tacno znas kako da zadivis ljude ;D, kod Manceta li ih vodis aaa...
  22. ok ok sori
  23. Ja mislim da bi mogli do lepenskog vira i posle na srebrno da se izvalimo, jednodnevnom voznjom.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja