Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Jun 8
Maj 31
Maj 30
Maj 20
Maj 7
April 24
April 21
April 20
April 10
April 9
12,2k
Pregled svih promena statusa od člana Disko Nindža
po novom zakonu, koliko dana fore imam da obnovim registraciju posle isteka? 30 dana?
radeyamaha
moras da menjas tablicu i saobracajnu po isteku 30 dana.
roar
a onda plaćaš troškove za novu tablicu i novu saobraćajnu. A pre toga si dužan da odjaviš vozilo...
miksamgm
ha ha ha,kod mene je oduvek tako bilo,cak je i kazna bila 5000dinara ako ne odjavis tablice posle 30dana
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja