Koliko sam shvatio,kolega iz Ćuprije se slupao,pa pokušava da to opravi.Lično iz iskustva,za neke delove za redovno održavanje je muka nabaviti,a kamoli naći ram i sve druge delove.Na sve to dodati našu administraciju,i sve to treba dokazati papirološki.
Čokoladno uvek,ali mora slana kombinacija,ovde je neka čajna.Lično preferiram burek-šunka sa čokoladnim.travelman ja da pohvalim,i.....kao da sam bio tamo.
Pa realno,po ovome što si napisao,bolje prodaj u delovima.Možda će duže da traje,ali mnogo manja muka i zajebancija oko traženja rama,pakovanja dokazivanja oko ugrađenih delova.To je samo moje mišljenje.
U san marinu se iznenadili kako je jeftino, travelman-e,sa onom slikom ja razumeo da je jeftino da nekog skratiš za glavu.....ili grešim.Ovo šalješ nekom poruku.Znači voli da baca žar u gaće ,pa to ti je.Ajd.će čekamo.
Nema zajebancuje,bar od mene.Pitao si ,možda pomogne.U svakom slučaju odgovorio si sam,lepe pare si dao,neka to urade u servisu a ne da kažu tako treba.