-
Broj tema i poruka
2475 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Žaksi
-
@BokyBoy drugarski savet.To,gde je štampana oznaka na pločicama,i sve to što je crveno...brijaj do metala...stvara ogromna sranja....govorim iz iskustva.Stavio prošle jeseni Brembo,sada čistio klješta,jedva sam odlepio limove koji idu na pločice. @đunta je svojevremeno podsećao na to,a ja se lično uverio.Ja ti predložio,a ti kako hoćeš...inače,koče za sve pare.
-
Još ako je ,,utego" bulju u tesne kožne pantalone...iiiiiiiiiiitekako.
-
Ovih dana se radi po malo.Skinut poklopac ventila,pregledani ventili....trebaju nove pločice....sad ide najgore....čekanje da stignu pločice.
-
@iks džej ako je sauh iliti čok,za startovanje ručni,onda su te žice koje si priključio za grejače.Neki motorcikli su na neka tržišta dolazili sa grejačima karburatora.
-
El može Bandit.
-
Danas,Lidl Paraćin.Sva mesta za invalide popunjena.Jedan se isparkirava sa mesta za invalide,uleće tetka sa džipom,htedoh da je sačekam da postavim pitanje....odustadoh....samo bih se nervirao.Inače,parking mesta koliko hoćeš.Teška su ta dvadesetak koraka.
-
Samo si se ti zajebo......i vratio.
-
A na koliko obrtaja ti je naštelovan ler gas,obično je na 1100 do 1200.
-
Juče i danas,radim zimski detailing....navika je čudo.I pade mi na pamet moj bata Voja @bajker71 bata Vojo drž,se......ne popuštaj.
-
Ne treba zahvaljivati,samo mi je drago da baš uživaš.
-
@Alexandra995 samo kada se setim,koliko si se dvoumila da je uzmeš.....jaooo.
-
Za starog Bandita platih sva creva oko 160e,isto kod Motomanije.Da se ispravim,sad pogledah,prednja i zadnje crevo,plus creva za kvačilo,350 funti,plus šiping plus carina,izlazi preko 500funti.Da napomenem,imam ABS pa je zato skuplje.
-
@stari roker da,prednje kočnice,zadnja kočnica i kvačilo.I to sam gledao Hell i još jedan proizvođač iz Italije.Samo za prednje kočnice je oko 500e.
-
Sve ovo što @Alekre napisa zadnje,potpisujem.Kao bivši vlasnik Bandita iz 2002-ge,to mi je bilo na pameti,napred je baš slab.Htedoh da ga zadržim,ali je za mene baš bilo teško da posedujem dva motora.Sa ovim novijim Banditom,sasvim druga priča.Htedoh da i za njega uzmem pancirna creva,ali bi me to zadovoljstvo koštalo oko 1000e za sva creva.
-
Da se razumemo,izneo sam svoje iskustvo,pritom sam stavio premium brend,nikako ne znači da sam u pravu.
-
Na predhodnom Banditu,isto godište,stavih Hell pancirna creva....nešto bolje nisam dobio.Iako je sve bilo u besprekornom stanju,kočionu tečnost sam uvek menjao pred sezonu,sve čisto,pločice,napred polu sinter Nissin,nazad Brembo sinter.Jednostavno,Bandit ima takve kočnoce.Možda,ugradnjom prednjih čeljusti od veċeg Bandita i drugom pumpom da ze dobije poboljšanje.Što kaže @đunta od mnogo faktora zavisi efikasnost kočnica.
-
Ako je sve spakovano kako treba,jedino može da bude ne odgovarajući kaiš,da je duži.Varijator odradi svoje,ali kaiš ne razvlači polutke......razvuče,ali ne dovoljno da bi sklop odradio svoje.
-
@Darko Mihajlovic kasniš malo.Sređivanje šrafova motora na glanc,ti je kao azbuka......to se prvo nauči.Kod svakog motora ,to prvo uradim.
-
Da,održavati ih čistim,i uvek ċe imati blago žuċkastu boju.
-
@Vojkan moram da te razočaram.Što reče @bajker71 više puta je pisano o tome.Zašto razočarenje?Svi noviji motorcikli imaju takve izduvne grane,da su dobre dok su nove.Stariji motorcikli su imali niklovane ili hromirane cevi,pa je moguċe zadržati sjaj.Na novim.....sjaja neċe biti.
-
Pošto je deo specifičan,za viljuškare,možda ga nema u prodavnici,probaj sa ,,Nikolić"viljuškari iz Kragujevca,imaju sve delove i šalju poštom,Imao sam saradnju sa nima,vrlo su korektni.
-
@Biker Q odi do Jagodine,prodavnica Feniks,ponesi ležaj i završiċe ti danas za sutra.
-
Neċeš ga toliko pohabati,a iskreno....sumnjam da ċe ti biti potrebna 0,6 žica da variš nešto.Može i 0,8 da vari tanke limove,samo smanji amperažu.....govorim iz iskustva.
