Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Mišljenja sam da taj osećaj možeš ponoviti samo apstinencijom od motora(što je ravno naučnoj fantastici)sobzirom koliko si motora imao,vozio,radio na njima.Mada mislim(u to sam ubeđen)da ti uživaš i kada ponekad nekom baš bliskom prijatelju odradiš nešto na motoru.Ove dnevne pouke koje daješ dođe kao davanje terapije.Na žalost,to će mnooooogo dugačko da te drži,zato što si sebe doveo na tu frekvenciju i ne dozvoljavaš da je bilo ko remeti.Raskenjao sam se baš,ali ti baš uživaš oko motora,a to shvataju baš pravi zaljubljenici i što je naj važnije oni koji nisu sujetni i zlonamerni.
  2. Već imam sliku kako ti čuči.Samo moraš da širiš kapiju.
  3. Žaksi

    Silent kaciga

    Već sam pisao jednom,da li ovde ili na drugom mestu.Elem.u moto gp nose opremu porilično skupu,ali uvek stavljaju i čepiće za uši.Znači......Duva bre.Ako ne, svira ispod kacige i ramena.
  4. Žaksi

    Silent kaciga

    Prodaš motor i kupš auto i to na struju,i......tišina.Izvini ali morao sam.Mora da duva pa kako god okreneš.
  5. Ti si zreo za Bmw 1600 Gt.Al baš si zreo.Možeš u Soko banju i kad padne sneg.
  6. Ma čovek se zove Boža garantovano.Hihihihi.
  7. To ti tek ne verujem,ja to prvo operem.
  8. Hee,prljava.Udarena pomada sa onim hijalu....... pojma nemam čemu.I normalno kulijana.
  9. Izvini Vampa,to je sve premazano sredstvima na bazi nano tehnologije,tako da smo 5 do 7,5 min toplim fenom i to sija.Veruj mi znam.
  10. Pa dobro došao.Samo mnogo kratko.
  11. Eeeee druže,pokleknuo si i ti.
  12. Samo ću izneti svoje mišljenje u vezi ovog modela.Elem,meni motor prvo mora da se svidi po izgledu,posle dođe mehanika tehnika ,ako se sve sklopi odlično.Ali meni lično se ništa ne sviđa na ovom motorciklu,ma koliko bio jeftin i nov.ali to sam samo ja .Podržavam ljude kojima se ovo sviđa,možda ja ne vidim baš naj bolje.
  13. N.F.S. ti si poznatiji od Cece bre.Samo pazite na kapice,a možda nestane još nešto.Kacige ,rukavice i sve što može da nestane za sekundu ne ostavljati.Pozdrav.
  14. N.F.S. ima ona stara poslovica kod nas davno zaboravljena:dobro čini dobrome se nadaj.Pozdrav za Vampa .
  15. BokyBoy sipao 95,i danas sam se vozio mnogo mirniji i ujednačen rad,da napomenem da su karburatori u pitanju.Juče kada sam se vraćao iz Kg ,ajde možda umišljam,ali danas iskoristio lepo vreme,motor samo prede.U Jagodini imamo ono Luk oil,Nis,Omv sve probao,ovo je nešto drugo.
  16. I to ispred nosa.
  17. Bio danas do Kg da se vidim sa N.F.S. i ajde da kupim na Shell-ovoj pumpi gorivo.U povratku simfonija,deluje agregat smirenije,rasterećenije samo prede.Možda sam umislio,ali mnogo smireniji rad.
  18. Samo javno da poručim N.F.S. -u hvala za jedno fino druženje i neobavezno ćaskanje .Incident nenameran nije za pominjati.I da ponovim, blagodaran čovek.
  19. Mislim da smo skinuli gaće a još vodu nismo videli.Mada su nam gaće odavno skinute.
  20. Ako slomi radilicu,stari model,nema delova za generalnu.
  21. Dane Deda zaboravio si čvarke i kavurmu plus tegla feferona i to bez leba.A tačno da sam sada lepši,to mi i supruga kaže (samo me loži) samo zato što sam promenio motor.Pravi motor čuda čini.
  22. I jedna od pre pet godina.
  23. Evo i moje slike,jedna od letos.Što bi moj drug N.F.S rekao fensi.
  24. Direktor onda će od tebe da napravi jaknu za sebe.Isto kraduckam od supruge ali samo za prsluk.
  25. A ja lepo rekao da je na nekom tavanu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja