Znam, to sam i pisao ranije.
Kada sam išao u Trebinje, na moto skup, bio je montiran veliki, da kažem zimski vizir, koji štiti i ruke, i glavu. Vetar prebacuje preko glave i nema buke. Međutim, kada je postalo kišovito, a nemam brisače, hehe, napatio sam se da vozim, a da ne sletim negde, jer se ne vidi ništa...
Pri polasku za Banja Luku, stavio sam mali, da kažem, letnji vizir, koji čuva samo grudi. E tu je kaciga pala na ispitu...tako da ostaje samo za grad, i lake vožnje.