Aj da pitam ovde, kad već pričate o grejačima ručki, nadam se i ja da se @Arakis neće ljutiti, nije tema za to...
Nisam probao te grejače, pa ne znam. Meni se smrznu vrhovi prstiju u zimskim, debelim rukavicama. Nemam problema sa dlanovima. Kada uhvatite ručicu, dlanom je pokrijete, a vrhovi prstiju "vise", bar meni. Kako će tu da mi pomognu grejači ? Možda što su tanke ručke...
Kod drugara na HD ručke su debele, i baš mi prijaju. Kada bih mogao te deblje da ugradim kod mene, onda bi mi grejanje vršilo posao.
Ne znam, samo pitam. Ako smeta u temi, brišite.
Pozz, Blaža