Jump to content

Moto Zajednica

Loshmi82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1161
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Loshmi82

  1. Moji motori koji nisu vozeni zimi su bili bukvalno umotani u nekoliko ćebića, frotira, jorgana...(sve sto se naslo) Zimovali su u garazi...ali bez grejanja.. Nikad nisam primetio da su dobili bilo kakvu tackicu rdje...niti je na njima igde bilo tragova kondenzacije nakon odmotavanja..
  2. Ma ne verujem...mora da je neki zajeb...nema nikakvog smisla..
  3. Lep taj crni SW...bas ga neki dan videh na oglasima... Taj novi model mi je skroz simpa..pogotovo kad je crn.. U zdravlju da sluzi..
  4. Vidim da ih dosta kolega sa foruma ugradjuje.. Ne znam samo kako bi reagovale kod mene.. Motor dnevno upalim bar 50 puta.. Sve su voznje po 2, 3...5km.. Zato smislim da nebi imao neki ucinak.. Ipak od Zemuna do Vracara ides bar 20min..
  5. @nafetS nisam nikada probao motor sa grejacima...verujem da je extra stvar...ali kad se malo duze vozi.. Ja sam tu po gradu...od paljenja do gasenja kratka voznja..nebi stigle ni da se ugreju.. Kad sastavim 10min u komadu to je premija..
  6. Od ovih koje imam slaba vajda...razmisljao sam da stavim neke manje u ove...da bude duplo..
  7. Ja samo sake...zapravo prste ne mogu da resim...sve ostalo je ok..
  8. Vozikate li se drugari? 4C⁰...brrr..
  9. 100e skuplje od Forze
  10. Evo ga jedan zanimljiv primerak...nije bas S model....ali jeste Xciting 400..
  11. Pa ne znam...uzivo ne izgleda nista veci od Forze..
  12. E, nemam...ali sam neki dan naisao na neki klip gde se pojavljuje.. Mada samo vlasnik prica nesto o njemu verovatno...posto je neki azijat...nista ga ne razumem...a motor je samo u pozadini.. Okacicu link samo da ga nadjem.. Evo nadjoh..
  13. Pa i tako bi po meni bio preskup... Jeste Kymco odlicna sprava, u to nema sumnje...ali svakako mislim da bi morao biti bar malo jeftiniji od Forze 350...i ako je kao klasa vise..
  14. Evo i u adventure custom izdanju..
  15. U ovoj varijanti top izgleda....ali cena nije realna... Pa skuplji je od Forze 350..
  16. Kao i uvek..
  17. Ja sipam 10w40...i leti i zimi..
  18. @srbenda Pozdrav.. Gde ima da se kupi ona pistalica za migavce i modul za svetla? Jel tesko povezati?
  19. Sve pohvale... Pretpostavljam da nastavka nema posto je dosta proslo od poslednjeg posta..?
  20. @Milllan 83daj fore viziru...kad se naviknes neces pomisljati da ga skines...pogotovo ako koristis skut i tokom zimskih meseci.. Inace ova Forza 300/350 mi je top... Definitivno bi bio moj izbor..
  21. Kao lutka..
  22. Isti je sklop agregata...GY6 u oba slucaja..
  23. Hahah...3 puta sam se vracao i opet ulazio u temu...svaki put sam pomislio da sam negde pogresno kliknuo...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja