Moji motori koji nisu vozeni zimi su bili bukvalno umotani u nekoliko ćebića, frotira, jorgana...(sve sto se naslo)
Zimovali su u garazi...ali bez grejanja..
Nikad nisam primetio da su dobili bilo kakvu tackicu rdje...niti je na njima igde bilo tragova kondenzacije nakon odmotavanja..
Vidim da ih dosta kolega sa foruma ugradjuje..
Ne znam samo kako bi reagovale kod mene..
Motor dnevno upalim bar 50 puta..
Sve su voznje po 2, 3...5km..
Zato smislim da nebi imao neki ucinak..
Ipak od Zemuna do Vracara ides bar 20min..
@nafetS nisam nikada probao motor sa grejacima...verujem da je extra stvar...ali kad se malo duze vozi..
Ja sam tu po gradu...od paljenja do gasenja kratka voznja..nebi stigle ni da se ugreju..
Kad sastavim 10min u komadu to je premija..
E, nemam...ali sam neki dan naisao na neki klip gde se pojavljuje..
Mada samo vlasnik prica nesto o njemu verovatno...posto je neki azijat...nista ga ne razumem...a motor je samo u pozadini..
Okacicu link samo da ga nadjem..
Evo nadjoh..
Pa i tako bi po meni bio preskup...
Jeste Kymco odlicna sprava, u to nema sumnje...ali svakako mislim da bi morao biti bar malo jeftiniji od Forze 350...i ako je kao klasa vise..
@Milllan 83daj fore viziru...kad se naviknes neces pomisljati da ga skines...pogotovo ako koristis skut i tokom zimskih meseci..
Inace ova Forza 300/350 mi je top...
Definitivno bi bio moj izbor..