Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7819
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Imas Auxito na Aliju bez ventilatora. Ja sam ih kupio ali H4.
  2. Zar nikako ne bi postojala neka opcija da se izduva kompresorom i sl? Uvek sam se to pitao.
  3. Vrv je brutalan i sve najbolje.
  4. Aktuelno.
  5. Ja sam mislio o Transalpu 700, iako je skup a ne previse popularan. Onda cujem ma nema tubeles, Vstrom je bolji motor, itd.
  6. Svidja mi se novi Vstrom ali i Versys. Bombone.
  7. Bez konkurencije, najbolji opet dominira.
  8. Lep!
  9. Posle glancanja konacno ga i provozao danas kako treba. Bogme osetim jos bolove u guzici i nogama, nemam forme a i sarani me sediste Prva investicija sledece sezone. Malo i ruke jer me nabija napred, klizi. Jos kad bih nasao nekoga ko zna da mapira da vidim kako da resim smor cimanje on/off u gradskoj voznji (ali samo posle drugog paljenja nikada prvog, hladan motor), da vidim sta se tu desava, da se to ispegla malo. Redje ulje u prednje vile.
  10. Mislim da je kolega kupio negde sredinom prosle godine, gde sam i ja kupio
  11. Sta je sledece?
  12. Danas oko 19 časova došlo je do teške saobraćajne nezgode u Lučanima. Kako saznajemo iz PU Čačak motociklista je na pešačkom prelazu naleteo na roditelje sa detetom. Svi učesnici su prevezeni u Opštu Bolnicu u Čačku, ali stepen povreda nije poznat.
  13. Podigao sam malo prasinarac, malo povrsinske prljavstine i rdje vrv na samoj povrsini cizme viljuske, nista na vilama. Obrisao klinerom i krpom i to je to do zamene semeringa i ulja
  14. Ne znam za snagu jos ali je 3000 kubika motor.
  15. A jes lepo motorce Da nisam pazario gliser, tacno bih kupio neki adv motor
  16. A i to sto kazes.
  17. Upravo sam postavio da bih cuo malo objektivnije misljenje jer su se mogli potruditi da to malo manje zvuci kao cista reklama... Te je extra, te nema zamerke nikakve, te je brutalna snaga... mislim stvarno. Malo objektivnosti. Inace ne poznajem coveka niti znam ko je u Srbiji najbolji vozac, niti na stazi niti u offroadu...
  18. Kod Tumbeta sam sedeo na 690. Ja sam 183 ne oslonim se skroz stopalima. Ja ne bih to smeo voziti mozda ono ko usran lagano al nije to svrha. Deluje mi i cuje se kao da hoce da se rita kad se vozi
  19. Odgovorio mi je vlasnik, trenutno je na 135.000km. Now 135000km. Engine blew at 98000km and was fully rebuilt , oil, pump failure. No problems since
  20. Ima li meda?
  21. Valjda im je isplativije da ga tako prodaju, slusaju kuknjavu i da im to malo narusi prodaju nego da povecaju cenu za 100-150$ i stave normalan amortizer?
  22. Litar evrodizela danas od 15 sati do petka, 12. septembra u isto vreme koštaće maksimalno 194 dinara za litar, a cena benzina evropremijum BMB biće 181 dinara za litar. Prošle nedelje cena evrodizela iznosila je 193 dinara po litru, a benzina 179 dinara po litru. To znači da je cena dizela poskupela za dinar, a benzina za dva dinara po litru. Vlada Srbije donela je novu uredbu, koja je počela sa važi prošle nedelje, čime je ova mera produžena na još šest meseci.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja