Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Honda VFR 750 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Honda VFR 750, 1991. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 57500 km, Bajša. Cena 1.250 € - Motori -... zna li ko sta o ovom veferu? Mozda @Biker-Boy Drugaru zapao za oko, blizu je da u steku ima toliko para koliko trazi za njega pa vec gledamo sta bi mogao, btw, prvi mu je motor. Jedan sto ceo zivot vozi vfr iz komsiluka kaze da je skup za odrzavanje, iskreno mislim da su svi priblizni sto se tice odrzavanja, a i motor je luksuz svakako, tako da na to ne treb obracati paznju, sto ni ne radi.
  2. Vazi!
  3. Jel ima nesto sad valjano da se uzme? Dok nisi krenuo....
  4. Vazi vazi
  5. Krecu slatke muke
  6. Jel ovo aktuelno jos?
  7. E dobro nam dosao
  8. Ali da takav jedan iskusan vozac, dopusti sebi da ne veze kacigu. Mozda bi ga spasila, mozda... Nek mu je laka zemlja.
  9. Sve mi boje dobro stoje
  10. Ide ti kaciga i tajn"prsluk" uz pancirno crevo
  11. Mitrovica? Jel se ozoniraju posle?
  12. A ti si?
  13. A slika sa starta?
  14. odma
  15. @Krmco a desna ruka joj kraca pa nije dovatila gas da zavrce skroz jel da?
  16. Fascinantni su mi ljudi koji zacrtaju jedan motor a kupe totalno deseti drugog tipa i svega
  17. Sad sam pitao gospodju koja je dosla iz Zagreba, u HR mogu i na letovanje ako hocu sa hrvatskom osobnom, tako da tranzit bez brige
  18. Samo osobna, putovnicu nisam ni pravio jer sa osobnom mogu svuda
  19. Niko ovde ne prica o manekenisanju...
  20. Imam dvojno drzavljanstvo, od toga jedno hrvatsko, a devojka madjarsko
  21. Jel moguc tranzit kroz hrvatsku? Udjem na ilok i izadjem na erdevik
  22. @vojo97 dobro dosao komsija. Vidim da peglate ti i Martina sa tim sokocalom. Iskreno bio bih skeptican oko uzimanja motora koji nije toliko zastupljen. Mogli bi ponekad negde zajedno otici, vi ste tip ljudi koji nama odgovaraju za voznju sorry za off, morao sam da se javim komsiji
  23. Ima li neko neku uticnicu da proda/pokloni? Sve sto sam narucio sa alija ne stize naravno a trebalo bi ici na 15 dana putovanja, gledam ni na kp nema nekih, valjalo bi da je upaljac i da se montira na korman.
  24. @X8 Vračar probao sam na bajs, mnogo lepi, treba mnogo verglati da bi doslo do izrazaja a i cuje se lanac, za bajs je najbolje ulje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja