Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. drmilan_

    EVO GA!!!

    Pozdrav svima, od nedavno sam se registrovao na forumu, od svetac sin a jagerov drug. E dok sam odrastao i gledao njih dvojicu kako se igraju oko motora, pogotovo jager fanatik [emoji2960], naravno da je zelja dosla da i ja vozim veci motor od skutera 50 ili 125ccm sto sam do sad imao prilike da vozim. Da ne pominjem apn ili automatik, to smo svi vozili. Posto je doslo vreme da uzmem i ja nesto vece a tata vozio TRANSALP htedoh i ja to, ali... moram imati 24god da bih mogao A da vozim a TRANSALP spada pod A, a ne pod A2, tako da se krug suzio na KLE500, FREEWIND i PEGASO(za kojeg nisam cuo reci hvale, a jager je rekao NIKAKO taj). Trkalice me ne zanimaju tako da enduro iskljucivo. Plan je bio prvo da polozim sto je sledece nedelje pa onda ako naleti neki motor do leta da pazarim. Igrom slucaja na cudesnom "fejsu" vidim da poznanik, inace fanatik za motorima, prodaje Freewind. Tata na putu ja ga okrenem reko znas ovo ono, kaze idi ga pogledaj. Otisao, seo i to je to. KUPLJENO. Dosla Suza u dvoriste, rodjena 97, presla skoro 39 i kusur 'iljada. U super stanju, kao da joj je 12 a ne 22god. [emoji3] Prethodni vlasnici bili bracni par, sredili motor u fulu i hteli na more sa njim i uleti im neki auto da kupe i brzo prodali motor i otisli na more kolima a motor ostao kod prijatelja, a kako on voli trkalice prodavao ovo. Mislim da oglas nije bio ni sat vremena na netu kad sam video i odma otisao... Nije imala kofer niti ista tako da me je tata pocastio za rodjendan jednim givi kofercetom U planu je da se radi veci crash bar, to cu sa tatkom da napravim, ledovi u kofer za stop svetla, hteo bih na taj crash bar sto budemo napravili da namontiram dodatno osvetljenje napred i jos tako svasta nesto... P.S. nov sam u svemu ovome pa mi nemojte zameriti ako budem dosadan i zapitkujem o svemu [emoji3] Sent from my iPad using Tapatalk
  2. Hocu! Sent from my iPad using Tapatalk
  3. Eno ga dobar je, radi dovoz auta tako da je stalno na putu... Ni nema vremena za motore vise Sent from my iPad using Tapatalk
  4. Pozdrav svima, ja sam Milan iz Subotice, sin od starog clana "svetac" koji vise nema motor, a geni su cudo pa bi sin da ga nasledi [emoji12] Da zaboravih da pomenem Jagerov drug.. Trenutno bez motora, ali ubrzo se nadamo nekoj prinovi u kuci, u obzir dolaze KLE 500 ili TRANSALP 600, tu do negde 2002. godista. Pa ko bude prodavao, napadam [emoji6] Sent from my iPad using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja