Citao sam po forumu i okolo i svako svoga konja hvali. Zanima me da li neko ima iskustva sa ovim modelima kaciga pa da moze nesto vise da kaze? Nisam neki perfekcionista tako da ne mora biti sve savrseno, bitno je da cuva glavu.
Gledam u louisi da uzmem, prvenstveni zbog popusta, e sad caberg mogu da probam u bgu kad budem isao a shark ne mogu, pa me kopka velicina i sta da radim. Voleo bih flip up al citao sam da je zbog sigurnosti i nivoa buke i sve bolje integralna.
Caberg droid patriot flip up
Shark d'skwall
Caberg jackal supra
ili drift evo
Al nekako me sve vuce na shark...