Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Dobro pa sam pitao, idem za dve nedelje u Bg pa cu da naletim da probam. Do sad sam nosio Nolan N62, i to uzeo bez probavanja i sluzila me vec ojoj
  2. Citao sam po forumu i okolo i svako svoga konja hvali. Zanima me da li neko ima iskustva sa ovim modelima kaciga pa da moze nesto vise da kaze? Nisam neki perfekcionista tako da ne mora biti sve savrseno, bitno je da cuva glavu. Gledam u louisi da uzmem, prvenstveni zbog popusta, e sad caberg mogu da probam u bgu kad budem isao a shark ne mogu, pa me kopka velicina i sta da radim. Voleo bih flip up al citao sam da je zbog sigurnosti i nivoa buke i sve bolje integralna. Caberg droid patriot flip up Shark d'skwall Caberg jackal supra ili drift evo Al nekako me sve vuce na shark...
  3. I meni treba...
  4. Procitah sve u ovoj temi a i vidim da je komsija kupio shark. Kako si zadovoljan? Ja vozim transa sa velikim vizirom tako da me vetar i ne siba nesto. @mladenjanjusevic Kazi mi koju si velicinu uzeo? Da se nadjemo ako si za da probam mozda? Ja gledam ovo sad Buy Shark D-Skwal Mercurium Full-Face Helmet | Louis Motorcycle & Leisure M.LOUIS.EU Shark D-Skwal Mercurium Full-Face Helmet at Louis. Secure payment ✓ Free... A do sad sam vozio nolan62 al narasla mi gloova, uzeo bih ga i sad vidim da ima na akciji al nema sa naocarama integrisanim, a i nemam gde slusalice da stavim a sa devojkom sam stalno na motoru.
  5. Da, mislim sa oni moraju da ti izdaju racun za afu, poseban, ovako vise srece drugi put
  6. JAvi ako isao pa mozda nadjem nesto
  7. Samo je pitanje koji. Rekao bih da su fabricki sivi
  8. Ford galaxy
  9. A sta ako je jedna siva a jedna zlatna?
  10. To sam dobio kao poklon, da se ne mucim pri ostali, radovima
  11. U fazi izrade je, da vidimo jel stima
  12. SLedeci put cu da najavim Mislim da je dogovor pao!
  13. A videli smo foru kod Rajka pa smo "ukrali" ideju, a ćale je vec sproveo ideju u delo. Nosac kofera.. izvario aluminijum i jeto ga
  14. Kupi trotinet i resio si problem. Lak, jeptin, trosi malo struje. nego, jesam li samo ja primetio ili doticni nista nije odgovorio i posle ovoliko odgovora koje je dobio na svoje pitanje?
  15. Paaaaa, voleo bih da odme bude full, ali ako ne, daj da se tera i malo ozuljan pa ce se estetika srediti preko zime. Kome se ne svidja neka ne gleda Zvali ga i mi pa nije mogao
  16. Jesi li jos tamo?
  17. Da pozdravim sve i da se pridruzim sekti! Kupio onaj cuknut transalp sto je bio okacen na forumu, cika Rajko ga ocenio da valja pa uz njegov blagoslov eto ga kod mene u radionici na sredjivanju. Sledece nedelje idu vile i tocak kod majstora a i plastika. Danas sam prodao prethodnog ljubimca tako da cemo ubrzati proces sredjivanja Transa jer sezona jos uvek traje... Ako neko zna da neko ima prednju masku i nosac prednje maske za Transa 98 da mi javi... hvala unapred! Evo o kom motorinu je rec, a tu je i cika Rajko na slici, nesto namrgodjen
  18. Otisao wind danas...
  19. Au, tu nesto ne stima, moj 5.2l
  20. € 15,36 37% Off | Huiermeimi 2PCS 125W motorcycle headlights auxiliary lamp U5 led motorbike spotlight accessories 12V moto DRL spot head lights € 15,36 37% Off | Huiermeimi 2PCS 125W motorcycle headlights auxiliary lamp U5 led motorbike spotlight accessories 12V moto DRL spot head lights S.CLICK.ALIEXPRESS.COM Hvala za ovo care...
  21. Prodajem svog winda, pa kome treba nek se javi!
  22. Problem je sto se maglenka kaci sa obe strane na svoj nosac pa tek onda taj nosac na roll bar, a ne znam kako bih zakacio sa tim sto si poslao
  23. Ne bih ga spalio stavljam oglas sutra... prelazim na hondu
  24. Treba nekom freewind? Ja bih moj prodao vrlo verovatno... windasi nemojte me ubiti
  25. Opusti se, nije to sveto pismo, znas voziti auto? Znas. Isti princip samo sto ne pustas kvacilo nogom nego rukom, a i zato je autoskola da te nauci...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja