Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Posto svi znate sta sam pazario pa da ne duzim, i da svestan sam bio svega sto donosi, ALI? Desni stap je bio kriv, ispravili ga. Tocak imao osmicu, ispravili ga. I dalje kad se vozi malo vuce na desno. Moze se od toga voziti sto znaci da nije katastrofalno al nervira. I primetio saam kad volan stoji pravo da tocak stoji malcice desno, da li je to mozda volan kriv i utice li on na sve? Ima li neko neku ideju? Sem ako nije vaza kriva...
  2. Saljem ti podatke u pp
  3. Treba meni, jel su aktuelni i dalje?
  4. Zar je moguce da se ovaj jos uvek prodaje?
  5. Da li onaj lik nosi ketering na skuteru?
  6. ISto to sam mu i ja govorio i eto ga dobije, smorio se decko... valjda od pre 4 dana je taj zakon a on polozio pre 2 dana. Ni ja nisam dobio probnu
  7. Moj drugar vozi auto vec 5god i polozio za a2 sad i dobio probnu 2 godine
  8. drmilan_

    Pitanje

  9. drmilan_

    Pitanje

    I ja bi da .... vesnu zmijanac
  10. drmilan_

    Pitanje

    A sta da stavi u svog ljubimca ako u datom momentu ne poseduje motor, a da nije papagaj ili macka?
  11. Svi naucili kako se vozi motor na Tomosi, a za 20 ili vise godina ce pricati kako su naucili voziti motor na kineskoj elektricnoj bicikli!
  12. Ima podforum zove se "predstavljanje novih clanova". AKo se predstavis mozda ti neko i odgovori, u suprotnom ne ocekuj bilo kakve odgovore
  13. Ja sasvim slucajno nasao nacin i taman mi staje u rupu od crash bara, na poslu 5l kantica a uska, U pitanju je kantica od ojster sosa, inace radim u restoranu, od kineza sam maznuo i oprao i taman pase. Ako nekom slucajno treba mozda mogu da nabavim jos po koju..
  14. U naziv ove teme da se doda "bahati mamlazi po bgu". Ovde su svi skoro iz bga i skidam vam kapu. Ni nas ne primecuju bas mnogo, cak sto vise se kolege na motorima iznenade kad im se sklonim autom, izgleda da nismo navikli. Mada kod nas po gradu su sve fenseri na skuterima i r-ovima za do kafica i kuci, takvima se ni ja ne sklanjam. A da ne pricam o tipkanju telefona na SKUTERIMA i telefoniranju u toku voznje. Pa sunce li vam zar i u toku voznje da se telefonira? Toliko gori? A sto se tice biciklizma pitajte me sta god, 9god se profesionalno bavio time, prevalio celu evropu sa biciklizmom i SVUDA se biciklisti cene sem kod nas!
  15. Aaaaa, poznat mi tvoj lik nesto, kao da sam te video, znaci nisam se prevario
  16. Acy radi, malopre mi se javio...
  17. A ti si u bguuuu, zasto sam ja mislio da si u Su?
  18. Razumem ja vas, probacu svakako, nego ovako generalno, kvalitet i to. Nisam perfekcionista pa da ako malo duva da mi smeta ili da je ne znam kakva sara. Vozimo motor, ne moze biti mrtva tisina svakako, niti to ocekujem. Caberg je nekako odnos cene i kvaliteta dobar, tako mi se cini. Shark mi ima cale vec 9god i nista joj ne fali, al njemu je svejedno, i da labošku drzi na glavi bilo bi mu udobno
  19. A mora malo da duva, motor je to. Ja bih uzeo drift evo
  20. A nolan nosim vec jako dugo i nikakvu zamerku nemam, jedino mi smeta sto nema suncane naocare a cak ni noviji modeli nemaju
  21. Sve mi se cini da je caberg u vodjstvu
  22. Vec ga maltretiram na whatsapp
  23. Tad jos nisam znao da mi uvo otpada od bolova prouzrokovanim stiskanjem kacige Kad sve to probam onda idemo da popijemo nesto, vodim i gospodju, al dolazimo kolima
  24. Dobro pa sam pitao, idem za dve nedelje u Bg pa cu da naletim da probam. Do sad sam nosio Nolan N62, i to uzeo bez probavanja i sluzila me vec ojoj
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja