Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. opet ja sa pitanjima i podpitanjima kupio sam sa alija "univerzalne" stitnike za ruke (ako se mogu tako nazvati) , u sustini ne trebaju meni ne znam kakvi, cista da ne bije vetar na ruke jer kontam ako padam ne daj boze nece mi puno pomoci posto su stigli sve super uzmem da montiram i tu krece problem, desna strana pase moze na saraf od kocnice da se namontira i ima mesta za prste i to sve. Medjutim kad dodje vreme na levu stranu tu krece problem, saraf sto drzi rucicu kocnice je mnogo vise ka unutra i samim tim ne dozvoljava da se lepo stavi stitnik a i jos ima onu gumu koja naleze na saraf, aj gumu mogu odseci ali nemam ideju kako napraviti stitnik a da stoji kao desni. Ne znam da li je neko imao slican problem ili da narucim ove 1Pair Motorcycle Hand Guard Handle Protector Shield Motorbike Motocross Scooter Windproof Handlebar HandGuards Protection Gear-in Falling Protection from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group WWW.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com posto se ovi sarafe u volan sa strane pa kontam da nije toliko cimanje kao sa ovima... Ima li neko ideju ili da se manem ovih jeftinih "stitnika" ?
  2. Plasim se da rizikujem sa ciscenjem fara kao sto je kosooki radio tako da bice neka light varijanta poliranja i mozda druga sijalica i to bi bilo to Elem, jos jedno pitanje, da li je neko stavljao sirenu od auta na motor? Ova je jako tuzna, kontao sam na otpad jednu od folcike da stavim ili od audija, to kad trubne nema sanse da me ne cuju Sent from my iPad using Tapatalk
  3. Da li je neko kojim slucajem stavljao led sijalicu u far? One scene da svetli kao xenon i te fore, da li je to uopste izvodljivo i da li se pokazuje kao dobra stvar? Cini mi se da je ova "zuta" fabricka jako losa, vidoe sam i poliranje fara i to ali ne smem se upustiti u tu avanturu, pa sam razmisljao mozda o drugoj sijalici?
  4. Kupih winda pocetkom ove godine, za prvi motor ne moze bolje! p.s. i meni je prvi motor
  5. E bezveze. Prosao tehnicki danas, samo sam kufer morao da skinem ostalo sve po psu, za sad [emoji3] bilo je malo prpa otici do tamo al sta je tu je [emoji3] evo i jedna slicica od danas, jako su mi ruzni migavci, kontam da menjam, al je drkanje opet oko tehnickog sledece godine.. Sent from my iPad using Tapatalk
  6. Polako, uskoro ce dozvola pa cemo lako [emoji3] Zna li neko kad je drinska regata i da li postoji neki organizovan skup od strane bajkera? Nekad davno bilo Sent from my iPad using Tapatalk
  7. Vojvodina+Subotica = NEMA BRDA, sem ako se nadvoznjak ne racuna!? [emoji3] Ma teram ga je sta mislis, ima tablica sve uredno. Sad cu ga registrovati, al voza se tu po kraju bez brige [emoji3] Sent from my iPad using Tapatalk
  8. Samo polako, jos motor nije registrovan a ni dozvola na vidiku, kazu guzva u autoskoli... Sent from my iPad using Tapatalk
  9. Kod prethodnog vlasnika je motor bio cista fabrika, ni jedan jedini gadget, ni koferi, ama bas nista, a ja sam lud za svakakvim stvarcicama [emoji846] Sent from my iPad using Tapatalk
  10. DAAAAAA, ako moze bio bih veoma zahvalan! Sent from my iPad using Tapatalk
  11. Jel bi prodao? Sent from my iPad using Tapatalk
  12. A crash bar u home made varijanti? [emoji3] Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Da li neko ima da prodaje centralni stender ili mozda ima dimenzije stendera kako bi mogli uraditi home made varijantu? Sent from my iPad using Tapatalk
  14. Znaci corak, moracu da mu nabacim onda neki drugi Sent from my iPad using Tapatalk
  15. Sad cu da postavim jedno glupo pitanje. Da li svi fabricki auspusi imaju db kiler i ako je tako da li ga je neko ikad skidao na windu? Hvala [emoji846] Sent from my iPad using Tapatalk
  16. drmilan_

    Xtx660

    34.9 i 35.1 je velika razlika, sve preko 35 nije dozvoljeno sa a2, ja sam hteo transalpa a na kraju sam uzeo winda zbog razlike u kw, iako je wind 650cc a transalp 600. Sent from my iPad using Tapatalk
  17. drmilan_

    Xtx660

    A2 kategorija glasi vozila koja su do 35kw i ciji odnos snage motora i mase vozila nije veći od 0,2 kw/kg. Sent from my iPad using Tapatalk
  18. Znam za njega, ivanbg [emoji3] poznaje ga tata tako da bice sredjeno... Sent from my iPad using Tapatalk
  19. drmilan_

    EVO GA!!!

    Zahvaljujem Sent from my iPad using Tapatalk
  20. Fabricki je, hteo bih produzeni da nabavim Sent from my iPad using Tapatalk
  21. Hvala na info! Sent from my iPad using Tapatalk
  22. Hvala! Jedno pitanje, gde bih mogao da pazarim produzeni vizir? Ovaj mi je nekako kratak... U planu je sa caleto, da napravim i crash bar, s obzirom da nema. Sent from my iPad using Tapatalk
  23. Pozdrav svima, od nedavno sam vlasnik freewinda, pratim temu i nadam se dobrom druzenju. Kupio sam mu kuferce a imam jos milion ideja u glavi od gadget-a... pa cu sve sto radim kaciti Evo ga moj vetric Sent from my iPad using Tapatalk
  24. drmilan_

    EVO GA!!!

    Hvala! I ja se nadam da sam "ubo" dobar primerak, pupu da se ne ureknem... Elem, danas se tata Branko i ja igrali, tj ja sam navijao a majstoru prepustio stvar u svoje ruke. Montirali koferce, malo peripetija bilo zbog rupa, al bez muke nema nauke, kofer montiran i sad izgleda bar meni kao pravi motor Nekako mi ozbiljnije ovako ozbiljnije izgleda, ili je sve to stvar ukusa... Zanemarite krs iza, to je samo privremeno Sent from my iPad using Tapatalk
  25. drmilan_

    EVO GA!!!

    Nisam ni sumnjao da neko sa foruma nije vec bio obavesten rekao mi je da je zvao ne znam koga sve da se uveri da valja... Hvala svima! Sent from my iPad using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja