Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Onda cu ostaviti tako kako je, naspram freewinda koji sam vozio zestoko koci
  2. Onaj u kanjizu trazi neke nenormalne pare za vile sa dva diska
  3. Ovaj je pd6
  4. Radio je cavrgov. Kod nas u subotici jedini koji to radi i koji zna kako se to radi. Al aj da kazemo da je to problem, znaci drugi tocak moram uzeti. Mada ni ovaj nije fabricki jer je druge boje i sa jednim diskom
  5. Nebo i zemlja
  6. Lijep, sta si pazario?
  7. Samo sam zamenuo jednu zbicu i desni stap ispravio, to me kostalo 1750din sa skidanjem i vracanjem gume volan je jos kriv malo al ne igra nikakvu ulogu sem sto pomalo bode oci, al i to se da zamenuti, za sad samo da ga teram pa cu za sledecu sezonu da ga skockam u fulu. Al da sve plastike sam sredio, bukvalno sve sto je falilo i bilo slomljeno je sad kao fabricki
  8. Malo manje nego sto se prodavao, za sad nije mnogo ulozeno a funkcionalan je u potpunosti, danas ga registrovao! Plastike su zavarene i zafarbane bez veze cisto da iskoristim jos malo vremena za vozanje a cim ga parkiram onda se rastavlja skroz i farba se ceo da bude ki nov. evo jedna slicica sad kad je sklopljen
  9. Sta znaci kriv tocak i kako ga srediti? Sad je bio na centriranju i stavljena je nova zbica
  10. E vise ne zveckaju, onaj mali lim sto je u celjusti nije bio na dobrom mestu. al sad mi nesto volan trese kad pustim ruke
  11. Moje se mrdaju napred nazad, nisu fixne, ne kontam zasto
  12. Da li je normalno da zveckaju plocice? Koje god da stavim zveckaju, kontam da mozda fali neki lim?
  13. Cak sam i caletu zalepio
  14. 0658296050
  15. Stigle! Bice fotka posle al su top!
  16. Onda da se deportuju do drugara u Ns ako moze
  17. Ili da ih stavis na bus
  18. Jel ti frka da ih platis i pokupis pa poneses za ns? A tamo ce vec moj drugar pokupiti
  19. Pazario sam kofere u mitrovici a covek je skeptican oko slanja. Ima li neko da prolazi tuda i dolazi ka Subotici, ili da samo pokupi kofere pa cemo vec nekako dopremiti?
  20. Mozda broj telefona?
  21. Oridjidji bato
  22. Ima li neko volan za transa?
  23. Predlazem ti da malo bolje obezbedis te maglenke i zajebes to fabricko da ne bi prosao kao ja. Ima u temi led maglenke bolji nacin za drzanje istih, sad cu da procunjam pa da nadjem, jer ja cu isto to uraditi jer su mi fabricki nosaci ispucali, neki krs aluminijum pa od vibracija popuca meni su pocele da brkaju modove, pa sam narucio jos jedan prekidac al cekam da stigne, valjda nece i tebi. evo link poslednja strana sem ako ti ne baci vec na nju
  24. drmilan_

    Bicikl

    Ovo je pravi bajs za onog ko hoce da uziva! Mtb je vise za mladju populaciju
  25. Aj da probam i to
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja