Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Aj da ja offujem, kad je deda mraz? Bojim se kako bi to bilo iz subotice do bga. Da ne prodje, kao @jager pre par godina kad je cale isao po njega jer ga zavejao sneg na autoputu
  2. Svako je krojac svoje sudbine. Sto ne znaci da je zbog toga los covek.
  3. Covek cita samo teme o vespama i odgovara
  4. Za sve te tvoje teme postoji ovo tu stavis sta si primetio da ti je zanimljivo ili slicno. Ili ako te nesto nervira a cak ako te nesto nasmejalo i za to postoji resenje a ako ti je jako dosadno umesto sto jebes nas mozes da citas viceve u ovoj temi A ako bi da se poigras sa Desankom Toliko od mene, nadam se da sam ti pomogao malo da vidis kako radi forum.
  5. Znaci hoces da kazes da si juce dosao na forum i sad se sprdas sa nama!?
  6. Baki, tebe su pretplatili da izmisljas nove teme? kontam zima ce al opet
  7. Da okaci da prodaje nesto
  8. Druze ovo je tema iz 2007, kontam da je od tad vec obisao svet
  9. On koju god temu pokrene ode u nedogled
  10. Od 19. Septembra do juce 2000km. Ostatak nisam tako merio, s obzirom da sam u maju seo tek na motor
  11. Pogledaj twinga, ispod cene su a autic je top. Imao 3 komada ovo mi je 4 al noviji, i mogu reci da je stariji zakon. Jos ako nadjes sa gasom, 8l potrosnja
  12. Kod nas u subotici sve pokupe cim se stavi u prodaju, uglavnom preprodavci pa teraj na buvljak. Znaci ako nesto bude na akciji ako nisam prvi u 8 u lindi posle nema nista
  13. Eto dao si sebi odgovor. A malo procesljaj forum imas milion tema o kacigama markama velicinama kalupima cenama itd
  14. Ima u nekom gradu u lidlu jos uvek cerade?
  15. Gledaj sigurnost pre lepote.
  16. Koju opciju izaberes pri kupovini? Ne bih da se zajebem pa da narucim pogresnu H4
  17. Pa dobro mi na dominatoru i trandzi mozemo, nisu svi u mogucnosti da imaju takav luksuz meni su crashovi malo siri bas da bih mogao na putovanju da naslonim noge na njih, sto cesto radim jer sam 194cm pa me noge cesto znaju zajebavati u toku voznje.
  18. Kod nas tako samo stoji u prognozi a real feel je 10c i tmurno da samo sto mrak nije
  19. Kod nas u subotici ima dosta takvih strucnjaka, to su uglavnom novo peceni BAJKERI na Rovima koji od juce gledaju motogp pa misle valjda da tako treba.
  20. I meni se modus svidja, isto kao i panda, to merkam za naredni auto? Koliko te kosta odrzavanje?
  21. Ja vozim twinga 2 2008, benzin gas, razmisljao sam se da ga prodam. Visok 194cm i udobnost extra
  22. Cuj nemoj. Nisam u papucama ne brinite! 60km presao taj dan okolo naokolo.
  23. Ja se zajebao sto nisam ovo uzeo
  24. A meni duzina nogavica?
  25. Otvoren al zatvoren put. Crna rupa takoreci. Otvoren je ostatak za saobracaj al se oni trkaju medjusobno. Cak ih ni policija ne dira
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja