Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Kako su tacno izvukli zivu glavu? Posto je to naslov, nigde ne pise da su ih napali ili slicno, ili mi to promaklo?
  2. Neutral se lako resi. Skine se taj prekidac dole, davac neutrala, moze da se nacinuje malo na vrh ili ispod tog pipka kod strugara da se skine milimetar ili dva i radi opet.
  3. Malopre sam ga gledao na PA, vala dobar
  4. E brateeeeeeeeuuuuuu tamo gde si procitao to na ovom forumu tamo i nastavi da citas. Svako dobro.
  5. Gear indicator
  6. I kod nas u ulici gde mi je dvoriste firme sa strane je uzduzno parkiranje na trotoar, znaci ne ukoso. Naravno svi smotaju i ostave tako da ljudi moraju da preskacu kola da bi prosli, ne daj boze kolicima. I juce cetvorica jedan do drugog tako stoje, mislim se gde je komunalna, kad eto ih, stigli, slikaju, cekaju pauka, ja se ziv iznenadio.
  7. Ni ja to nemam, pa sam hteo da stavim, posle se mislim sta ce mi. Vozim po osecaju i obrtomeru, nemam potrebu za tim. Mislim da nije tek tako stavicu pa ce mi pokazivati, da ima tu posla.
  8. Naravno...
  9. Al si nas izvozao, za ovo ide pivo. 4. Septembra spavam u BGu, u Slaviji....
  10. @BokyBoy nije me mrzelo... napokon si uzeo pravog japanca!
  11. Ne rece nesto neki motor adnoh? Ili kawasaki jede motor svaki, il vec ne znam ni sta se sve pisalo na temu zelene nindze?
  12. Metnuo uticnicu, sa sve punjacem za tel, voltmetrom i temperaturom
  13. A2
  14. Cekaj, jedno je da trese pri kocenju, drugo da trese pri voznji ( kad se puste ruke). Meni isto tako trese kad pustim, al to znam da je zbog top casea. Sad kako imam i bocne jos veci wobling pravi pa trese kad pustim. Bez svega toga nista, ni da mrdne. Tako da probaj da skines pa da vidis
  15. Ide lock, kome se svidja zna gde i kako moze da me kontaktira
  16. Vidim, jedino sto dzaba dobiju narod zna da ceni!
  17. @VicaIMV ako je do gume onda bi trebala tresti i bez kocenja, zar ne?
  18. Ja ti se divim, ja i kad milujem trosi 6. Nikad ispod, svaka ti cast
  19. Bio u junakovic, isto krs, ljudi ko mrava, ne mozes se okrenuti u bazenu. Dudova je prazna do nekih 15-16h. U moroholom mislim da je 2000ft
  20. Kakav pacir u toplu vodu na ovoliko stepeni, u bt kao da dele dzabe nesto, ko mravi se skupe svi. Petrolend em daleko em preskupo, dudova je zakon ne treba
  21. @Woz38 ma ja sam hteo u Moroholom na kupanje, al kad razmislim da me cimaju sto idem da se kupam, a mogu, bolje ne. Dok se ne smiri. A imamo EU papire
  22. Kako ti je uspeo trositi 4l? @velimirjevtic
  23. Gledam prognozu, pise suncano i toplo tih dana dok sam tamo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja