Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Ma daj komso da se tera, kakav telegram. Valjda nam nece uteci
  2. Meni jedan stariji kolega rece opciju 2. Ne znam kako cete ohladiti agregat, sem da se vremenom ohladi. Kad je jako toplo opcija dva, ventilator odradi, to je par sekundi taman dok skinem jaknu i kacigu i gasim kontakt. Ne mislim da stojim pored njega ceo dan i cekam da zavrsi proces hladjenja. Uostalom on sluzi meni ne ja njemu.
  3. Meni svaku rutu pokazuje kao @Woz38 sto kaze. Al totalno mi nebitno kojom cemo
  4. Koji god da uzmes naginjaces uvek ka ducatiju. Uvek ces ubedjivati sebe da si dovoljno svestan i da mozes preci na ono, ili da nesto ne valja i bolje da si uzeo ono. Kupi ducati i pamet u glavu. Ne mora gas do panja
  5. I pripremi se na neku paprenu cenu
  6. Mnogo mi daleko da dodjem na to druzenje...
  7. Cekcek, onda ne dolazite na bjb druzenje na Banstol?
  8. Jel to bese ono sto se pesaci gore?
  9. Krenite pola sata pre i stizete na bjb okupljanje
  10. 1. DraganNS - ruta E 2. ZoraNS - ruta E 3.VelikaBeba - ruta E 4. drmilan - ruta E
  11. Dobro se dobrim vraca
  12. Zatvaranje sezone na Miseluku. Bjb se skuplja u 11 na Banstolu
  13. Stvarno druze, ko vozi bajs u gradu brze od motora? Ja sam do pre 3 god bio clan biciklisticke reprezentacije Srbije. Ne jednom smo vozili trke od 180km da prosecnom brzinom od 45-50 kmh. Al to su trke, totalna suprotnost od sepurenja po gradu. Po gradu sa svojim bicklom nikad stazom nisam isao, kad sam isao na i sa treninga. Dok sa druge strane kad bih isao poslom uvek stazom i opusteno. Nigde nisam video da neko "leti" 45-50 stazom biciklistickom. Jedino da im je elektricnni bajs pa da jurcaju, al na sopstveni pogon (noge) nisam primetio
  14. Nego jel dolazis u subotu?
  15. Ni elektricne bicikle vise ne voze stazom kamoli da ce voziti skutere. Ja i kad vozim skuter, dal mali ili veliki, ili svoj motor, postavim se uvek kao da sam velik, znaci ne teram uz ivicu da moze svako da me isece ili cimne na mene, nego lepo sredinom pa nek me obilazi kome smeta. Bolje i da svira nego da me opali u nekom obilzenju.
  16. Znaci vidimo se u subotu na Banstolu u 11...
  17. @Arakis je ćale i keva za transalpa
  18. Reseno, do 18h da sam na poslu vidimo se u subotu!
  19. Mozda nam je A jako kratak, a B jako dugacak
  20. A ja radim ceo dan.... moracu nekako da resim
  21. drmilan_

    SONY AKCIJA

    Prodato kolegi @BaneVuk58.
  22. drmilan_

    SONY AKCIJA

    Evo da vidim poruku od kolege, ako se predomisli javim se.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja