ljudi ajmo ovako, potpuno je nebitno dal ce biti Ritam ili ne...
uglavnom line-up ce biti kao ni na jednom skupu...neuporedivo.
lokacija takodje, retko dobra (Park suma "Kraljevica")...
`ladovina - da, u vecim kolicinama...
bazen - naravno, na 10m...
gulas&pasulj vrhunski...
ko voli skupove, ovo ne bi trebao da propusti!
p.s.ja i nesto nisam covek od skupova, samo lokal patriota - ali lako moze da se desi da ovo bude
najbolji izbor ove godine - naravno sa mogucnoscu da zbog spajanja sa gitarijadom u narednim godinama
bude najozbiljnije moto okupljanje u zemlji.