Pozdravljam vas sve i hvala na dobrodoslici!
Mislim da sam vec RESIO tako da ce svi morati
pre ili kasnije da se pomire sa tim...
Neko je pomenuo slobodu ,adrenalin,hedonizam ... e upravo
mislim da su to kljucne reci, bez obzira na godine.
A kad budem kupio motor nadam se da cemo se i
upoznati.
P.S.Hvala na ponudi,ali mislim da sam vec poprilicno
siguran (videcu koliko je to pametno kad ga Boze zdravlje kupim)
da moj prvi motor bude Thundercat 600...(ako bi jos bio onaj
sivo-zuti to bi bila premija).No o motoru kasnije,pitacu vas ja vec kad bude
trebalo...
Jos jednom, pozdravljam vas sve...