posto sam probao nesto od opreme, ajd da kazem rec-dve, mozda ti bude od koristi...
koza leti-ima da se kuvas kao kupus i to kiseli.
koza za srednje temerature-da svakako, plus je najbolja zastita za
nedaj Boze...
perforirana koza-ubedljivo najbolja varijanta za leto, ne duva kao
u obicnoj perforiranoj(mesh)jakni, a vrlo je upotrebljiva stvar
cak i za srednje temperature, ako ima tzv.removable liner, ulozak jelte.
kozne pantalone-po meni ne nikako, udobnost nikakva,kuvanje zagarantovano...imam jedne i veci deo svog radnog veka
eno ih u ormanu, vise...zao mi da ih prodam.
aktivni ves i to onaj sa windblockerom, je jedna od najkorisnijih stvari za
koju sam dao novac...skoro ga redovno koristim, nebitno da li sam u farmerkama
ili u motoopremi.
e sad posto si pornicar da kazem i ovo- koza gore, koza dole-izgled zagarantovano
neprejebiv!
pa ti biraj...
pozdrav!