Jump to content

Moto Zajednica

zli

Članovi
  • Broj tema i poruka

    474
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: zli

  1. izvini(te), FieldSheer, ima vise modela, nesto sam ja umislio skracenicu FS naravno sto da ne bude drugi proizvodjac,bitno je da radi... poz!
  2. evo jedna preporuka a i ujedno priznanje jer sam bio klipan jedno mesec-dva... narucih ja preko bare zimus, upravo za ove vrucine, jednu koznu poluperforiranu jaknu. marka je znana FS,onako napamet...povukao me izgled ,extra kvalitetni protektori... i tako...cuvam ja tu jaknu u ormanu,pogledam je s vremena na vreme, pa razmisljam nema sanse da stavim na sebe jos jedan sloj koze a napolju przi...vec sam se biJo spremio da je stavim u oglase. kad sad u subotu ja prelomim da probam...e mojoj sreci nikako nije bilo kraja na 30+... znojavoj majici ni traga,sto me je pratilo non-stop i ranije, a vetar prolazi taman toliko koliko treba ... sve vreme mi je osmeh bio na licu, upravo sam razmisljao o ovom klipanu kome je stajala u ormanu par meseci... eto preporuka za komad opreme za vrele dane! (prosle godine sam imao mesh jaknu,ovo je 2 svetlosne godine daleko od obicne tekstilne mesh jakne...u kojoj duva k`o u majici a uvece se smrznes ko ....)
  3. prodate.
  4. zli

    Tank i bocne torbe

    `ocu ja bocne torbe...samo mislim da je raspolozivo od 33 nedelje... pozdrav!
  5. u jos nekim mestima se ceka na tablice za motor...mesec i vise dana,kako sam cuo... da mup ne placa, pa moguce je, ali bi pre rekao da se narucuju manje kolicine zbog potrebe da pocne izrada novih... ovde si zaista nemocan da uradis nesto... uostalom, kad moze drug clan kiro da ceka 3 meseca mozes i ti jos mesec-dva ;D
  6. i ja bi ti preporucio ovaj donji gladijator,narocito ako posecujes G-Day, u pogresnoj koloni ;D (citaj:jel ozbiljno mislis ovo da obuces ?)
  7. probaj da uputis pismo na : Office.serbia@omv.com ili na fax: 0112071530 sa obaveznom napomenom da ces pismo slicne sadrzine poslati i u head OMV-a Austrija... cisto radi zabave.
  8. zli

    kawasaki zr7s

    ajd da pohvalim kolegin motor... mnogi ljudi imaju predrasude oko kawasaki motocikala i pri izboru Horneta,Fazera,Bandita cesto previde ovaj motor. neke od jako, jako dobrih osobina motora: retko udoban motor,potrosnja odlicna cak cudna za 750ccm, pouzdanost vrhunska znaci ova masina na zr7s je skoro neprexebiva, jako povozan i oprastajuc motocikl...ima toga... od mene toliko, a kolega ako se seti sa nekom jagnjecinom ,seti... ;D
  9. odlicne su, ali malo me zuljaju ;D (citaj:zaxebo sam broj po 65 put pri narucivanju opreme) moze zamena za neke vase cizme...
  10. broj 44. nove,nekoriscene. vodootporne. cena:110e
  11. pa kad je motor u odlicnom stanju ;D
  12. moze biti da idem ja iz nisa pa na kop, a ne vidim razlog da se ne prikljucis koloni iz bgd-a i sipas gorivo u raskoj ... nema potrebe ici na batocinu... pozdrav
  13. a sad sledi nocna mora na +40 i kusur... radovi na M-5 od Paracina do Borske raskrsnice... srecno!
  14. Trenutak bahatosti i nebrige za tudj zivot...
  15. da ponovim pitanje koje je hoochie sasvim ispravno postavio: da li je u pitanju zimski ili letnji aktivni ves? p.s.vlajko unapred hvala, ne trebam tvoj odgovor... ;D
  16. i koja vam je ruta na kraju? ja moze biti da lutam magistralom, samo iz pravca juga, pa reko da ma`nem pozdrav!
  17. djordje david mu peva na uvce ;D p.s.u stvari ovo mu dodje kao kazna
  18. zli

    Cizme i patike

    rezervisane. prodate!
  19. zli

    Cizme i patike

    lele,obrisase mi patike ;D za patike me mozete kontaktirati na telefon ................, da ne bude da zloupotrebljavamo forum...
  20. zli

    Cizme i patike

    Probiker cizme, broj 45...nosene max 5-10 puta...2000dinara
  21. tebi (kao i meni) treba long varijanta. hvala i izvin`te za off.
  22. ajd malo off,posto imam par stvari od revit opreme mogu samo da kazem 2 reci : kvalitet i udobnost! elem,@doktor koji broj novih si uzeo, ja sam oko190cm, cisto da imam u vidu...?moze i na pp.hvala.
  23. moj ti je predlog da koristis one q za mazanje koze, ako najave kisu a ti planiras voznju... ni one kisne navlake nisu preskupe - 10e... a sto se mene tice,nista od cizama probiker mi vise nece uci u kucu ;D pozdrav!
  24. zli

    RUKKA Back Protector

    saljem kolegi exman, koji je prvi dao konkretnu ponudu. pozdrav! edit:izvinjenje ako me neko nije mogao dobiti na tel.,jer mi mobilni ovih dana pravi probleme.
  25. zli

    RUKKA Back Protector

    tacan naziv modela : RUKKA Air Power Back Protector rok isporuke:odma` ;D stanje na lageru:odlicno ;D vreme:do q kisha vishe... ;D evo i link koji otprilike opisuje sta i kako: http://www.rukka.com/lfashion/rukka/rukkawww.nsf/vwpages/BFF902AEDB427812C225764600452EBC?OpenDocument
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja