Jump to content

Moto Zajednica

Novola

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1711
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Novola

  1. Hvala Panto, javljam ti se zagusti li
  2. Jbg pošto nikad nisam vozio motor sa ručicama sa grejanjem, ja sigurno neću biti merodavan da kažem jel su ok ili ne, garant će mi biti super. Pogotovo što sad imam one barakude ručke sakate...
  3. Ručice spakovane
  4. Poruči, još 2 dana su na akciji sa 60ak na 35€. Ako hoćeš da poručim ja za tebe, nećeš platiti poštarinu pošto će meni uskoro da se šalje to, cimni me da se dogovorimo. Eh, verujem da jesu, ali bez 100€ nisam video nigde da ih ima... Ne bi ja ovo ni uzimao, već su jako jeftine a ima mnogo pozitivnih recenzija. I ja sam gledao oxford, al one obične plus tegići, pa bi me opet 3000 izašlo. @drumskalisica ej pa super rešenje ako ne uzmem ovu iz louisa, hvala!
  5. Majstori jel zna neko gde u SRB mogu da nabavim sajlu za gas novu? Motobike, motocross team, oni iz Pančeva, niko nema.. Ima na Kedu za 25e, to je za sad najrealnija opcija, ako ne nađem nigde. Tokom radova se pokidala ona povratna sajla, znam da nije neophodna ali me nervira ovako... a još se ručica gasa jako teško okreće, kad sam video kako kod Bigora to lagano ide, iznervirao sam se keve mi, sad hoću i ja tako Uskoro stižu nove KOSO ručice sa grejačima, i KOSO voltmetar, 3 u 1, napon, vreme, temperatura, pa da sve to zajedno montiram.
  6. Pantela, biću direktan jbg, da tu ne filozofiram mnogo... Nalaze su ti pogledali lekari za uho grlo nos, onkolog, patolog (rađena biopsija pretpostavljam), imunolog, radiolog, posle skenera itd itd.. Ako su posle svih tih analiza tako procenili, da je dalje lečenje simptomatsko, ne vredi da te opet gleda ceo konzilijum lekara, opet će na istom da se završi. U svakom slučaju, kad se vratim na odeljenje, pokazaću izveštaj našim onkolozima pa ću ti preneti njihov odgovor.
  7. Živ bio Pantela brate moj! Još koji dan i izlazim oz ove jeb..ne izolacije.
  8. Pa to super izgleda. Sviđa mi se što nije prevelik, a savršeno se uklapa u linije motora. Extra je.
  9. A kod mene recimo plastike mogu da se skinu bez skidanja crash bara, ali moram da odvrnem migavac, i to samo desni. komedija. Jel ima neko sliku sebinog crash bara?
  10. A jbg ni meni se ne dopada. jedino da bude malo jača šipka, kao sam roll bar, da dobije možda na jačini još. Što kaže Bigor, nema tu puno prostora za eksperimentisanje...
  11. Rešićemo kad prođe koronica. Malo mi glupo ovako da bude, ako slučajno padne motor u mestu, neće ga sigurno zadržati taj roll bar, odnosno iskrivio bi se sigurno taj nosač roll bara.
  12. Društvo, pitanje. Na slici ispod je roll bar kakav ja imam, ali me od prvog dana muči što kod mene leva i desna strana roll bara nisu nikako spojene. Potpuno su nezavisne jedna strana od druge. E sad ovde na slici se vidi (slovo B i C) da su ipak spojene sa tom šipkom ili šta li je već, što bi dalo veću čvrstinu celom roll baru, i što mu je apsolutno nephodno. Kod mene toga nema. Ako slučajno neko ima takav roll bar pa da stavi sliku da vidim kako izgleda namontirano, pa da odnesem kod varioca da mi to napravi kako valja i trebuje.
  13. Šta je mladići, svi se vozikate pa nema vremena za forum? A tako divno vreme napolju .. Mene neko odgore, da izvinete, jebucka izgleda. Nije prošlo par dana od kako se vozikam, kad ono op, gde si kreno majstore, pozitivan nalaz na koronu. Ajde ti malo 14 dana u izolacijuuu. Da ne preterujem sa vožnjom, jbt, pa tri dana za redom se vozam, mnogo je kume. I tako... smišljam šta dalje da sređujem na motoru
  14. A ja se čudim što ne radi lepo ta druga sirena
  15. SaleSM generalku, Bokilić karbove a Rajko struju. Ja ne znam ima li u evropi bolje! S.Tenera na prodaju, extra stanje 8000€, jeftino!
  16. Zajebant jedan Svaka ti čast, motor prede ko mačkica, čak je dobio pohvale od Gosn. Rajka.
  17. Da jbt, jebo matematiku 4.7 je već realnije! Super jbt
  18. Danas nas je ugostio majstor @Arakis, za preko potrebne radove na instalacijama, ugradili pištalicu za migavce, povadili jedno 6 meteri nepotrebnih žica, spakovali sve, sad je struja kao bombonica. Za Čika Rajka sve pohvale, ne bije ga džabe glas da je šmeker Proverio sam potrošnju, po prvi put, nasuo pun rezervoar, otišao do BG i nazad, 144km i dopunio opet do čepa, 6.8l ! Samo 6.8! Meni je to nešto nerealno malo, iako sam ga vozio 100-110 kontantno. To bi bilo ispod 4l potrošnje, a to na Teneri još čuo nisam... proveriću opet.
  19. Svaka čast, iskreno, nisam ni mislio da će biti ikako drugačije. Srećno sa TDMom!
  20. Sa srećom brate
  21. Jedna iz današnje vožnjice, malo je i ženče uvalilo svoju cenjenu pozadinu na motor, kaže, bilo joj super. Ja s' druge strane, ne osetim veliku razliku u ponašanju motora, sa njom i bez nje. Prezadovoljan!
  22. Tu li si druže Pantela! Kriješ se ko što zmija krije noge, a kadar si stići i uteći, i na strašnom mestu postojati! Mitrovica nije posećena, nije nam vreme bilo naklonjeno, ali biće prilike, šta je malo kiše za nas! Ako vratiš stranu u nazad, pročitaj faking esej koji sam napisao o popravci motora, predugačak je i dosadan, ali na samom kraju je činjenica da motor radi, da je sjajan i da uživam ko što je trebalo od prvog dana! Kakav si ti? Jesi pregrmeo intervencije, hemoterapije? Kakva je sad situacija?
  23. Uf to mi se dopada. Ajde videću da se menjam sa nekim, ali mala šansa
  24. Ma radim brate, ubi nas još uvek ova korona, mi smo i dalje u skafanderima. Ne znam ni šta ima u Subotu?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja