Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. Ja planiram za mesec dana da uzmem neku kameru,ja bih skupio nekako za GoPro 6 black,a pitanje je da li se isplati ili je pola od toga reklama?[emoji848] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  2. svaka cast za ovu voznju [emoji108][emoji123] koliko samo znace navlake za rukavice i za cipele,ako udje voda u tim delovima hladno dzaba i kisno odelo od 100e kafa popijena,idem da radim Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  3. znam sve to,ali meni je cilj mojim motoeom da odem tamo...tada mogu da kazem da sam bio evo cene povratnih karata iz Cadiza... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  4. veoma zanimljivo pratim... zanima me da li ima trajekt od Spanije do ostrva,ne iz Maroka. ja planiram letnju turu do Spanije pa mozda skoknem Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. pa pazi 1og se ne radi a mislim i 2og,pa do nedelje bi moglo nesto se organizuje da se kreje od Srebrnog jezero pa do Stare planine(nemojte da vas buni datum za ramadan,nisam u Srbiji pa mi nagovestava) hahahah Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. ja sam iz Knjazevca,tako da prikljucujem se voznji na domacem terenu ima svasta da se vidi gore,i da se proba od Staro planinskih specijaliteta...mogu i da organizujem neki smestaj na planini za neku smesnu cifru,a od mene imate rakiju i slaninu p.s. moram da zapratim temu da mi ne pobegnete
  7. zato sto imaju samo jednu glupu tribinu na pravcu...ja ne vidim tu nikakvo uzivanje iskreno,po meni Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  8. pitaju me ljudi...brate u Dohi si zasto ne ides da gledas trku slika govori vise od reci (inace je karta 60e za sva 3 dana) Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  9. e jbg,ja vec naruio onu opremu i jos neke dodatke,poklonicu ih akl ne vrse funkciju meni su samo bitni za kacigu i roll bar,to cu kupiti original,a kopije kacim na original,valjda cu dobiti nesto Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. sa ovom temom si me upravo naterao da kupim kartu za Kamp A (sto sam i uradio) hvala ti [emoji16][emoji16][emoji16] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. imas jos karata za Kamp A,upravo sam kupio samo da javim da osuse neko meso za poneti Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  12. sve to u "korpi",nego jel verujete vi ovim kopijama? za kacigu,za roll bar...ne bih da izgubim kameru negde [emoji32] jel se desilo nekom nesto u vezi toga? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  13. iz price vidim da su cene slicne,mozda bih trebao sa kupim na vreme za Kamp A a da...uz Kamp A se dobija i ulaz na stazu motorom? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  14. procitano dva puta )) tamo ima Lidl jel da?moze da se unese pice i hrana u kamp A? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  15. da li moze neko da opise kolika je razlika izmedju Camp A i Camp start?mislim sta se sve dobija i odnos cena-kvalitet da tako nazovem... mozda je malo glupo pitanje ali ja planiram da idem pa makar i sam a ovih dana bih trebao da kupim kartu... Hvala unapred Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  16. @Nevencik1988 evo i ja planiram da kupim za KAMP A,tako da imacu drustvo tamo jel moze rakija i slanina da se ponese? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  17. sad cu i ovo da porucim,pa ako mi ne treba poklonicu...cena je vise nego smesna vazi,javljaj Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  18. potrebna mi je dodatna oprema za gopro 6,narcuio sam preko Ali-a, na kupujem prodajem isti set kosta 9000din original necu ni da gledam,ali ako ima neko iskustva sa ovim neka podeli samnom,ne bih zeleo da je izgubim nege po serpentinama uglavnom mi treba za roll bar i kacigu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. za par dana treba da mi stigne stolica,pa javljam...po komentari bi se reklo da je 10/10 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. kupujem zadnji amortizer(oprugu) za zx10r od 2008 do 2010,polovan u odlicnom stanju Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. trenutno najjclanak uz jutarnju kaficu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. imao sam Givi na predhodnom motoru (Honda NC700s) i kad sam pao samo iskrivio polugu menjaca i celim delom ogulio GIVI,prefarbao i to je to...zastita je kompletna,cak je GIVI sada izbacio i bocne torbe za roll bar Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  23. Slazem se sa vama,samo mi je zapalo za oko...reci mi gde moze da se kupi "sw-motech" oprema?mora da se narucu ili moze do neke radnje da se ode?(Wiena) Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  24. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    koliko informacija na jednom mestu,zbog ovoga sam se i prikljucio forumu elem,naravno i prateca oprema je mnogo bitnija od samog uredjaja kontam da je Garmin,Tomtom vodootporan,kao i kvalitetni punjaci e sad vidim da si izbacio mape ovde,npr ubacim Evropu (sa Srbijom italijom itd),ali ce mi mozda nedostajajati Spanija i Portugal (planiram put do Portugala)...naknadno se ubacuju te zemlje bez problema? pitam za Garmin 395 ili Tomtom (u tom rangu) Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  25. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    Hvala ljudi najverovatnije ce biti Garmin 395,kupljen u Louis-u Sent from my SM-G930F using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja