Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. kontaktirao sam ljude iz mototeka. posto sam mu napomenuo samo da vozim Tracer a i da mi treba ogibljenje,da se nebi dopisivali u nedogled covek me je pozvao. U pocetku ga nisam nista razumeo,shvatio sam da covek nije i Srbije.Zatim ga pitam ako slucajno zna egleski da moze slobodno da prica,razumecu ga. Zapravo on je Irac,i kad je krenuo da "veze" na engleskom nisam znao gde se nalazim,reko rodjace moze malo sporije nisam ekspert u svako slucaju smo pricali 20min,covek me je ispitivao kao da sam kod sudije kolilo si tezak bez opreme?koliko su ti koferi teski? putuje sam? kakav si vozac? sta zelis od motora? milion pitanja... javice mi cenu za komplet prednje+zadnje ogibljenje za touring varijantu,tj javice mi sta je najbolje za mene ( sto ne mora da znaci da je najskuplje i najbolje ). Ohlins mi nije spomenuo kao "najboljeg" u toj varijanti. recenica koja mi se najvise svidela "ja ne prodajem proizvod kao kutiju - ja prodajem znanje " --- ako sam ga dobro razumeo :) Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  2. ja sa fabrickim DUNLOP presao 14500km,ne bih je ni menjao nego se ukockala to je za dve sezone,vozio se za vikend na 6 stepeni i nista :) u gume se stvarno ne razumem,uvek slusam starije i iskusnije,ali vidi. da ce biti metz M7 ako se slazete? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  3. Drugari,da li zna neko neki camp blizu mesta Chanioti,Grcka? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  4. Kappa nosac za zadnji kofer,ja ga narucio za sebe medjutim ja imam GIVI kofer,novo potpuno,platimo sam 4500din prodajem ga za 3000 0691081989 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. Na prodaju Ja imam givi kofer,tako da mi ne odgovara...platio sam 4500din prodajem ga za 3000din Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. Drugari jel zna neko koliko su maglenke (yamaha),cena u dinarima me zanima...ja sam ih narucio ali mi je iskrsklo nesto pa bi prodao,samo da ispostujem radnju jer su narucilo zbog mene hocu da ih prodam ali me zanima cena,u pon stizu... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  7. Kolege ajmo pomoc,oresao sam 13500km(sezona ipo) Zadnja guma mi se iskockala,ali i dalje ima saru...na njemu su fabricke gume dunlop,da li da menjam gume posto idem za grcku kroz par dana ? Iako bih trebao da promenim sta preporucujete? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  8. sad cu vratiti Bobanu sediste Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  9. meni se danas upalil lampica za engine checking,danas me je toliko jaka kisa uhvatila da nisam znao gde sam...ne znam dal je zbog toga ili je zato sto sam presao 10800 pa nije redetovano? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. onda i akrap izadje oko 800e? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. Prodajem kartu za "CAMP A" ako nekog zanima... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  12. Moze Chicha posto dosta putujem vizir nije za to,visr je za nekog ko voli da obara motor svakodnevno imam puigov sa deflektorom,daleko bolje stiti od vetra ali je i manje pregledan...kad je sve posignuto na high i deflektor izbacen vozi sa otvorenom kacigom na 160-170 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  13. drugari prodajem kartu za KAMP A za BRNO Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  14. nizi je od fabrickog cena 3000din evo kako izgleda sa njim Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  15. evo i slajdera bili su na mom motoru pa sam ih skinuo,mnogo mi je crven ???????? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  16. ajmo Tracer-asi birajte Givi sport vizir poklopac posude za ulje tanklock swing arm vodooptorni punjac za telefon Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  17. kartu sam kupio jos u novembru,ali igrom slucaja necu moci da gledam sca 3dana pa je ovom prilikom prodajem...u prilogu prijazujem kartu sa cenom koju sam ja platio,elektronski,karta se stampa i nosi se na ulazu u CAMP A - nije bitmo na cijem imenu je zavedenu bitno je da se ocita bar kod na ulazu Cena dogovor Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  18. toeba je prodata,ako moze neko od administratora da izbrise post...hvala Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. prodajem givi tank torbu,visak mi je postocsam dobio novu vecu na poklon...inace torba je neostecena i koriscena mesec dana cena ove torbe je 12000din (posedujen i racun) ja bih je dao za 8000 https://www.givi.it/m/soft-bags/Tank-Bags/ST605%20TANKLOCKED Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. https://www.givi.it/m/soft-bags/Tank-Bags/ST605%20TANKLOCKED Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. 🤣🤣 evo kontakt telefon za tortu 0691081989 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. torta je trenutno na yamaha traceru 850 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  23. torbu sam kupio ore mesec dana,ali mi je visak jer sam na poklon dobio drugu,inace ova torba kosta 12000din ja bih je dao za 8000din,ima kljuc,zastita od kise,i naravno nosac za rezervoar torta je kao nova,nigde nije ostecena Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  24. kolege drugari braco da ne otvaram novu temu pa da pitam vas za 10ak dana krecem na more Beograd-Igalo,ali hocu najbolju rutu sto postoji do tog mesta Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  25. posto sam nov u ovome,u kom to programu radim?treba mi za android i za lap top Sent from my SM-G930F using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja