Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. svi znamo da za malo para nema mnogo muzike,da motor ima sve kako treba ne bi on kostao 10500...ima tu jos stvari,drzac vizira nije stabilan,farovi lose bacaju snop ja sam uvek podesavao ogibljenje za touring varijantu,retko kad sam spustao koleno jer mi je stender kacio asvalt 🤣🤣 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  2. ja nemam,zato i kazem,kazem u globalu...a moze da se resi sa 150-200e sa zadnjim amortizerom (zx10r) i sa prednjim ohlins oprugama Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  3. Mane kaze da je Tracer prosao odlicno sa prodajom ali da i dalje ne zna cenu GT a [emoji848] ocekuje se u Junu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  4. Dobro jutro narode ma samo gas,ko ima pare ulaze u ogibljenje ko nema samo tera [emoji106][emoji108] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. Pitajte Nermina sa foruma,pisao je ovde u grupi...covek je resio problem Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. meni je majstor podesio,ali ja se u to stvarno ne razumem (za sada) promeni osam vizir,stavio deflektor,stavio kljuc,i on je nesto podesavao...ne mrda Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  7. znam ali deflektor mozes i u toku voznje da spustas i dizes ako ti smeta Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  8. ide kroz deflektor,jeste malo nezgodno ali ja mislim da je to stvar navike Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  9. da,itekako,160kmh na satu sa otvorenom kacigom Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. pozdrav drugari Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. 1. mile fazer 2. Draki 3. Guliver 4.Stefan Lone Wolf ja sam nov,ali mislim da sam dobrodosao Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  12. slazem se,ali mi je kljun vise "prilepio"motor za tlo,posto svi mi imamo problem sa woblingom,napred neka nalepnica i to je to Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  13. hoces samnom? da budes predvodnik? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  14. hvala imam dosta delova njegoih,nekoriscenjih...stavicu ovde sve pa kome sta zatreba,delovi su za nas tracerase pa mislim da nije problem da stavim ovde... jedan od meni najlepsih detalja Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  15. ja sam uvek za skup od sledece nedelje cu moci svakog vikenda... sediste radio Boban a kompletne promene su sa Ali expressa Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  16. after market radi svoje... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  17. ja sam spreman Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  18. kljun i "puig" stavljeni kljun menja kompletni izgled motora... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. Peco daj jos neke slike,prelep motor,moj otac me je vozio na takvom pre jedno 15godina daj slike u visokoj rezoluciji da uramim jednu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. Majstor Boban hvala mu jos samo da sednem )))) Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. doneo sam gomilu nastavaka,ajde da slikam pa postavljam ovde...verovatno mi sve nece trebati,nesto ces sigurno naci Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. kako mogu da.nadjem gosn Stileta,trazim na "prodajem" i ne mogu da nadjem [emoji1] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  23. jel zna neko gde mogu da kupim deflektor,kupio sam vizir u maxmoment u ali deflektor mora da se ceka par nedelja, Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  24. cena i viae nego dobra 39000din,osim sto mi ne vazi garancija za EU Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  25. QR delite sa 3.65 i dobijaju se $ mislim da je ovo prava cena za 6icu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja