Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. Da, bila bi fora da se skupimo a mozemo i majce da napravimo one su oko 700-800din Ja nasao smestaj na 150m od Kastel a 3400din dva nocenja Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  2. ja rezervisao 2 noći od 25-27.05 ali mogu da otkažem do 21.05 ako se predomislim za šator nisam bio nikada,prošle godine sam propustio ali ove nadam se da neću
  3. Imam jaknu aplinestar Waterproof torbu iz Luisa Sator nov Pisi u inbox Sent from my EML-L29 using Tapatalk
  4. Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. . Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. ja sam pitao njegovog sina on kaze samo sa aplikacije da se prati uzivo, trenutno nemaju ni jedan link Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  7. E ovako, moje licno iskustvo i misljenje... kad vozim malo zustrije top case ne stavljam!! par puta mi je on napravio sranje, ali zato stavim waterproof torbu na subosacko sediste, kao i bocne torbe i tank torbu, totalno druga prica za duzi put...ako ti je zagradsku voznju onda uzmes veci da mogu da stanu 2 kacige Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  8. Da li ima neko preporuku koje torbe da stavim na roll barove? Ove kapine su 4200din (jedna) , nisam ih nikad video uživo pa ne znam da li vrede.
  9. jel plaća neko kasko za motor? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. Uh bre Miki, to nema cenu [emoji23] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. Tracer mozes da modifikujes u odnosu kakav si vozac- ja sam touring rider,mnogo kofera, torbi, puig vizir sa deflektorom, gume touring (ove godine bice metzelder roadtec 01 - po savetu ljudi iz grupe da se nadovezem na ogibljenje, nisam profi vozac ali sam primetio da mi fali, jer razlika u gradskoj voznji i vikend voznja je vise od 60kg...merio sam bocni kofer koji sam pakovao za more ove godine 18kg Ogibljenje kod tracera ne moze da se izbori sa tim...nije to mana,jer motor nije predvidjen da se tovari toliko kao magare [emoji1787] ne plasi. te, svakako postoji resenje za sve Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  12. meni ide do 7-7.5L u gradu, ne ludujem po gradu,napominjem vozim malo jace od normalne voznje... imam akrapa bez DB killera Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  13. Druže jedino je Tracer najmuževniji u klasi od ostalih motora lepsi id Bmw a XR,Multistrade itd...izdvoji pare za Akrapovič,neces se pokajati ja vozim Tracera 2017 imam/imamo problem sa ogibljenjem/vesanjem, ali kao sto je rekao kolega to sa 2018im godistem je reseno ( mislim da su produzili zadnju viljusku za neku vrednost ako se ne varam i tako resili problem) Sve u svemu strasan motor, za pocetak motor mora da ti se svidja, sve ostalo nije toliko bitno [emoji16] samo jos nešto, ako se ne žuriš čekaj sajam, uzimaš sa opremom i dobićeš dobar popust
  14. ako ste rekli M7 gume jel to M7 sport RR jel su te jedine M7 sa tom oznakom? meni treba za touring varijantu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  15. meni trese i na 160 [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  16. ja sam nesto slicno trazio i Mane mi je rekao cenu 14000, ne znam koliko su ove? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  17. Djorjde, gde si kupio ove torbe? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  18. cena sa ugradnjom... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. jel si zadovoljan sa K-tech om? ja sam dobio ponudu i za K tech i za Ohlins,razlila je vise nego duplo pa me zanima.da li vredi Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. Jedan decko iz Bosne je stavio amortizer od kawasaki a ali sa rebound om,i resio je problem ogibljenja...zasto nisi ti probao? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. maxxmoment izbacio neke malopre sam video ovo je nov puig pretpostavljam Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. nisam probao sa fabrickim,malo mi pogled ide kroz vizir ali ni jednog trenutka mi nije zasmetalo...igrom slucaja sam ostao bez vizira na kacigi dok sam bio u grckoj,vratio sam se sa otvorem kacigom bez problema srednja brzina 150-160 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  23. visok sam 185cm s obzirom da se svi mucimo sa wooblingon na Tracer u ovaj vizir samo jos vise dodaje toj cinjenici.Ako ces samo zbog izgleda kupuj,ako ces zbog udobnosti onda puig Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  24. imao sam isti takav,nista posebno,vetar pije kao lud...prodao sam ga ove godine i kupio puig sa deflektorom,na 160kmh pusim cigaru Sent from my SM-G930F using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja