Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    treba mi savet za GPS,prvi koji ce biti stavljen na motoru od ove godine...znam da je Garmin Garmin,ali...Na "Toma" sam naleteo,ima dozivotni update,vredi li? upravo citam feedback,zanimljivo... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  2. ovi imaju aerodinamiku,"kockasti" su nekako mnogo robusniji... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  3. Hvala 🖒 Meni je Mane (Barel) preporucio 33L za bocne,vise od toga bi bilo previse za ovaj model...savet za sve... sledeci bi morali da budu alu,pa makar bio na stand by u do naredne sezone [emoji4] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  4. ajde prvo da pitam ovde pa ako treba otvoricu temu ,ko je kod nas uvoznik/diler za "touratech"? da li neko ima ove roll barove, ja imam GIVI,koji cu verovatno da prodam da bih uzeo ove zanima me vase misljenje Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. Moram da se nadovezem ovde,evo ja kupio za Tracer a: https://www.givi.it/cases/Monokey/TRK33B TREKKER Black Line 31000din sa nosacem i top case: https://www.givi.it/cases/Monokey/TRK46B TREKKER Black Line 2 kofera 44hilajde + 20hiljade nosac uvek sam zeleo da imam aluminijumske kofere,ali kad me upitao ''jel planiras da vozis Saharu'' reko ne...''onda ti ne trebaju meni je zelja i dalje da ih imam,ali ovi koferi su stvarno super,da skines kofere i nosac bukvaln oti treba manje od minuta zadnji kofer na 180km/h ne da ne mrda,nego musica stoji na njemu
  6. tako sam i mislio,presao sam preko 30000km sam,kao usamljeni vuk :),da ne gusim temu...Pokrenucu temu pa se nadam da ce se neko javiti
  7. U zivotu vise knjigu necu procitati ako ne budem polomio ''F5'' evo gde sam i na bih najjradije do Mongolije ali mi je rizik usuditi se sam,naravno bez nekog teskog off road a...
  8. @milan750 nisam ni znao da postoji Tracer kad sam kupovao Hondu slucajno je ispala,i za prvi motor odlicno...nisam daleko u Beogradu sam posalji ovde da svi vidimo,da pobedimo kineze A za vesanja javlja,imam par dobrih majstora koji su mi obecali da se resiti do bez stabilizatora i drugog vesanja,jedva cekam...
  9. Upisujem se u temu,prikljucicu se nekoj ekipi koja krece iz Beograda,vikend obelezen crvenim slovima
  10. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    do tada cu upoznati nekog ko se razume,castim pivo i cevape
  11. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    Hvala @Borhez,ozbiljna je to suma,ali mislim da vredi svaki evro,verovatno ce biti Garmin
  12. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    da da na Sony sam potpuno zaboravio,par drugara ga imaju kazu da je isto dobar,ali je cena tu slicna...mislim da Sony bolje snima nocu ja mislim da treba da se otvori nova tema da bi diskutovali o ovome
  13. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    @nik_sa015 kinez? ako jeste mogu da ga kupim,pa ako mi se ne svidja prodacu ga,tj ako uradi nesto sto ne treba ljudi realno gledano,gopro kosta oko 450e-mora da vredi svaki dinar,sjajan softver dizajn,prakticnost.NIsam je koristio nikad ali me neki ljudi ubedjuju da je tako. A sto se tice GPSa,ni to nisam koristio,ali verujem da je ista prica kao za GoPro, ali posto sam krenuo da obilazim planinske prevoje trebace mi svakako da odredim mapu,ubacim i to je to(na primer planiram put do Spanije ali u potpunosti da izbegnem autoput ,preko Bosne,Hrvatske,Italije pa dalje...) zato mi treba GPS koji nije komplikovan,da mogu da se ubace mape na jednostavan nacin kao i da ne baguje
  14. @milan750 kakva slucajnost, i moj prethodni motor je bio Honda NC700 ali S,presao sam oko 30000km sa njim,najduzi put mi je bio do najjuznije tacke Lefkade,oko 1050km,da nisam imao Bobanovo sediste verovatno bih imao silikone u zadnjici :):):):) gledam pregled Givi maglenki,bice to mrtva trka izmedju Yamaha i Givi maglenke jel li resio neko problem podrhtavanja ( vibracija) pri velikim brzinama 150-160kmh,ovo se odnosi kad je zadnji Givi (55l) kofer pun i sport vizir ne bih da kupujem stabilizatore koji nisu ni malo jeftini,a mozda i nije potreban
  15. dosta puta sam vozio nocu,Tara,Zlatibor,Kopaonik...u krivini ne vidim nistta ali bukvalno ne vidim kakva je krivina snop led farova je takav da bukvalno baca samo pravi,mislim da mogu dosta da dobijem sa dobrim LED maglenkama Cekam sajam svakako a isto tako me zanima kakvo misljene imate za original Yamaha seat (sa gelom) ili da mi Boban sa Altine (ako znate na koga mislim) sasije po zelji,dizajn moze da bude isti a i cena je veoma slicna
  16. Pozdrav Drugari,uskoro krece nova sezona a upravo je i ovaj forum bogatiji za jos jednog ljubitelja Yamahe koje maglenke preporucujete za Tracera-a,trebaju mi bas ozbiljne trebaju mi iskustva sa Ali Expressa.. ili kupiti u Plattner u i zavrsiti posao?
  17. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    znao sam kakav ce biti odgovor gde je najbolje kupiti Garmin?negde van Srbije,ili sacekati sajam motocikla pa uhvatiti koji popust posto mi treba i kamera verovatno preporucujete i GoPro 6 black
  18. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    Born to ride - Ride to life
  19. Stefan Lone Wolf

    GPS?

    Pozdrav Drugari,krece nova sezona a upravo je i ovaj forum bogatiji za jos jednog clana Citao sam dosta tema ali nigde nisam nasao konkretan odgovor koji GPS se preporucuje do 500e? Veliki pozdrav svim vozacima !!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja