Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. mnogo mi se svidja Tenera,ali ona u full adventure opremi...[emoji106] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  2. nisu ni oni mutavi ???????????? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  3. Vamson for Gopro Accessories Set for go pro hero 6 5 4 3 kit 3 way selfie stick for Eken h8r / for xiaomi for yi EVA case VS77 http://s.aliexpress.com/3iqqq6nQ?fromSns=Tapatalk Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  4. meni upravo stiglo sa Ali-a...jos samo fali i kamera,ali ne izgleda lose na prvu ruku... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. Verovatno ce ici neko sa foruma,makar da delimo smestaj u Firenci ako nista drugo... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. nema provizije,dobijes kartu na mail,i ne pokazuj nikom moze svako da udje sa tom kartom ko prvi njemu devojka 🤣🤣🤣 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  7. Stiv ne radi sa gelom,zato i ne moze da se ocekuje ista cena...ali sa potpuno istim radom razlika u ceni je mala,ali i sam rad nije isti...Boban je imao ponudu da izlozi svoje prozovode u Milanu ljudi Wunderlcht-a su bilo licno kod njega...mislim da to govori o kvalitetu izrade a ne cena,cena je uvek bila takva... Koliko vidim i Stiv ako ovako nastavi bice ozbiljna prica Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  8. vidim da ima karta za Camp,jel to odvojrn kamp ili ima neki divlji?da li mogu da odem na bum,postavim sator tsmo gde stignem i to je to? mislim upoznacu nekog ili ce neko iz Srbije da bude tamo Sent from my SM-G930F using Tapatalk kupio sam za Brno Camp A da li je to u Italiji slicno tome?posto vidim da je cena 120e,mislim toliko cu platit smestaj u Firenci za 3 noci...
  9. Drugari, ajmo pomoc da li je neko bio na Moto GP u Italiji? hocu da uzmem kartu za Camp ali moram da pozurim... trebaju mi iskustva Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. zdravo ljudi,treba mi brz odgovor posto je mislim ovo jedini saj t gde jos ima karte za Italiju Moto GP,tj mene zanima ovaj tip karata recite mi da li je neko bio i kakva su iskustva,prvi put bih isao hvala unapred Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. Kontaktirao sam Ivicu par puta preko vibera,izgleda je covek bas,ali bas zauzet...zadnjih 10-15 dana pokusavam sa njim da zakazem termin za sediste ali nisam uspeo,covek jednosttavno zaboravi da me pozove,ali razumem ga... Posto sam vec jedno sediste radio kod Bobana za Hondu NC 700s 2012god,i bio sam veoma zadovoljan 18mm gel i najjkvalitetniji materijal sam izabrao-odlucio sam se da i ovoga puta pozovem Bobana -sa ovim sedistem sam vozio u jednom cugu do Lefkade (1050km) !!! kazete vi da je cena jako bitna i jeste,ne znam kako Ivica radi,ali na slikama vidim da to izgleda super,samo Boban ima daleko bolju komunikaciju sa ljudima ( moje misljenje) Igrom slucaja imam dvojicu kolega koji su radili sediste na Traceru jedna kod Bobana drugi kod Ivice-u pitanju je isti rad,presvlaka sedista sa sundjerom bez gela-- razlika u ceni je 50e,e sad ako hocete gel koji itekako znaci (odabir debljine gela zavisi od debljine guzice kao i konstrukcije sedista) naravno da ce sediste biti skuplje i do 100e a mozda cak i vise... Honda koja je trenutno u vlasnistvu mog druga i dalje ima sediste kao da je juce uradjeno mozda bih sediste radio kod Ivice ali nisam mogao vise da cekam jer su i jedan i drugi u strasnoj guzvi,ako Boban ne moze da mi uradi naslon uradice Ivica
  12. Ljudi,narucujem Puig vizir iz Maxxmoment a,recite mi ima li smisla da narucujem i deflektor,s obzirom da sam visok 183 posto je cena deflektora 11000din Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  13. momci,jel i dalje Sekula donosi ooremu iz "Louisa"...ne znam coveka ali sam citao na forumu,ako je to tscno da li mogu da dodbijem broj treba mi kljun Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  14. sredinom aprila,nema potrebe da zurimo jedan vikend negde na nekoj planini,rostilj i uvece kuci Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  15. momci,hocemo li?da uletimo kao "Tracer team" Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  16. Ljudi samo serujte snimke sa YT a,i Djolji ce naci nesto sto nam treba,tj napraviti [emoji108][emoji869][emoji106] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  17. i meni treba garaza evo ja sam Za...ja zivim kod Cvetklve pijace,raspitacu se u tom delu sta ima pratim temu pa cemo videti Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  18. ma ne jurcam ni ja,nego na autoputu na 150-160 mi je bas nezgodno Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. Hocete da kazete da Puig touring vizir ne pokazuje kvalitet za svojih 19hiljada? (maxxmoment) ja imam givi touring,vetar samo sto me ne odnese Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. razlika 100$,a sta je sa garancijom? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. nigde nije jeftinija bog zna sta u odnosu na Srb,evo ja u Dohi gledam cena slicna,preko eBaya cena slicna...a s obzirom da imam gsranciju najbolje bi bilo uzeti u Gigatronu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. kupujem GPS garmin Tomtom blueberry Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  23. ja sam pitao Yi 4k ili gopro 6,vidim da je porede ba zato...stedim za kameru i nije mi tesko da jos ustedim ako vredi... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  24. i na kraju mi svi predlazete Yi 4k?? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  25. meni treba kamera za snimanje sa roll bara ,sa kacige...za izuzetno slikanje (visoka rezolucija) da li moze taj Yi 4k da zadovolji moje potrebe? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja