Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Lone Wolf

Članovi
  • Broj tema i poruka

    248
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Stefan Lone Wolf

  1. ah ti kinezi,umalo nije spala kamera...recite mi ovako koja je rezolucija najbolja za snimanje...imam gopro6 ali da mogu da otvorim oreko aolikacije na telefonu 1080/120fps? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  2. Vizir je puig ov touring sa deflektorom,gledam kroz deflektor ali mi ne smeta...150-160 idealna brzina,vetar ide iznad kacige Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  3. Stigao u Bec prosao sve u najboljrm redu,granicu sam prosao za 30sek...autoput voznja ne ispod 140,150kmh,reko svi gaze pa ajde ja da gazim,kisa me ubijala jedno 150km sve u svemu zadovoljan,tracer trsoio oko 6.5-7l Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  4. Momci na koliko bara da pumpam gume,imacu puna 3 kofera plus na zadnjem sedistu neke sitnice Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. Ljudi sad mi javio decko iz agencije ukuona registracija za Tracera 29.900din da li neko zna da li moze da se registruje na 3,6,9 meseci? ima li neko neku agenciju iz Bga da oita na drugo mesto ili je to to Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. Da da preko Madjarske,da postujem Madjare sa brzinom? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  7. slazem se sa tobom,a i bespotrebno je voziti sa takvom bukom i to autoputem...kakva su ogranicenja? jel da postujem ili mogu 10-20kmh vise? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  8. drugari planiram u cetvetak uvece da krenem za Austriju,recite mi da li mi treba zeleni karton? da li kupujem vinjete db killer moram da vratim [emoji5] Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  9. moj lanac se trenutno ne vidi od blata,zao mi da ga upalim 🤣🤣sa cime si cistio? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. kolege,planiran da napravim garazu od termo panela sa rolo vratima,tu bi noglo stati 3 motora,da li je neko zainteresovan za iznajmljivanje,20e mesecno garaza bi se nalazila kod cvetko pijace,plavi krug je lokacija garaze Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. ja dajem 5 ako je polovan Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  12. moto skup sutra,jedan od najvecih,tako kazu Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  13. Drugari,ide li neko u Sabac sutra? jmislio sam da odem u NS ali kazu da Sabac gori Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  14. poprskam sa ovim,sacekam 10min i onda bukvalbo krpa Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  15. Ciscenje Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  16. palo je ciscenje Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  17. meni bije preko 6 na 130 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  18. danas sam upoznao pravog gospodina mr.@djolji a ali kad sam video da njemu motor trosi 4,7 a meni 6.8 kaze on meni, "jel znas sta je ovo?to je menjac i tu se menjaju brzine " [emoji106][emoji108]🤣🤣🤣 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. samo oduzmi gas i saltaj,jer meni je logicno da to tako mora da bude...zamisli uletis u pljusak a ono A mod 🤣🤣 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. ja menjam modove u toku voznje...samo treba oduzeti kad i mozes promeniti,cesto to radim...samo ne moze TCS da se menja u toku voznje probaj Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. zamisli kako se cuje u tunelu bez db a na 11obrtaja 🤣[emoji846][emoji846][emoji846] ja cepove uskoro moram da nosim... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. jel moze opet link,pa da udarin save na gm hvala Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  23. presao danas 80km po gradu,onako malo jace po gasu,prosecna potrosnja 6.7L ,ala gazi Tracer [emoji106][emoji615][emoji108] imam akrapovic bez db killera 🤣🤣 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  24. Moj prijatelj inace majstro sa mnogo mi je to resio,samo mi je rekao ne brini sr nista,vizir je toliko stavilan da mu vetar ne moze nista,pitacu ga sta je tacno uradio...nije nista radio sa tockicima nego mislom da je ubacio jos jednu dodatnu oprugu na nosac vizira... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  25. svi znamo da za malo para nema mnogo muzike,da motor ima sve kako treba ne bi on kostao 10500...ima tu jos stvari,drzac vizira nije stabilan,farovi lose bacaju snop ja sam uvek podesavao ogibljenje za touring varijantu,retko kad sam spustao koleno jer mi je stender kacio asvalt 🤣🤣 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja