Da jeste ja sam tek od skoro polozio za A1 tu odlucio da stanem nije uopste jeftino u danasnje vreme onda ipak ako kupujes skuter te kubikaze obavezno gledaj da bude vodeno hladjen
Kakve sam ja padove imao sa 50cc ljudi su misli da ko zna sta vozim sto se mene tice kubikaza nista ne garantuje po pitanju bezbednosti samo cista glava i bez opreme nigde
A cekaj ti si kupio novi novi motor iz salona pa mnogi motori se proizvode i manje od dve godine trendovi su takvi nista ne bude dugo zanimljivo @štampar
Ne već da nijedan auto ili motor koji izađe iz fabrike sa dozvolom za upotrebu u saobraćaju ne može da bude loš postane takav zbog lošeg održavanja vlasnika da je vf toliko loš kao što pojedini pričaju ne bi ni bilo serijske proizvodnje niti bi se i danas vozili
Ja poštujem svakoga i ne želim da nikome ništa dokazujem namerno sam baš kupio kineza zbog toga što se o njima priča ali pre nego što o nekome pišem nešto loše ispratim njegov rad i nameru do kraja