Ploca je originalna za krauser K5 kofer, 47L koji mi je visak takodje... Razmisljam se da prodam kofer sa plocom, u kompletu o nevezano za to nosac... Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel ti treba sa plocom ili ne? Ja imam neki “homemade”, do nedavno je bio na mom motoru, pa sam zamenio sa originalnim givijem. Jak je, gvozdjurija. Trebalo bi da se malo sredi (farbanje) i da se mozda ispravi jedna strana... mozda... Srafi se ispod rukohvata za suvozaca... Sent from my iPhone using Tapatalk
[mention]Marko81 [/mention] nazalost, nema takvih... I oni kukaju za njima... Imaju obicne, nisu prohromski i sajbnice su kao sto je [mention]N.F.S. [/mention] nasao... [mention]Markone88 [/mention] je dobio sjajne :-P Sent from my iPhone using Tapatalk
Počinje mi sast u 17h i oko 18:30 završavam pa idem po šrafove.
Hvala na pozivu za ručak, al' ne prelazim na tu stranu reke.
Izuzetak je sutra, kada cu biti zbog posla u Bul D.Stefana posle 17h.
Mogu da ti ostavim broj pa da me pozoves i pokupis veceras oko 19:30 na nbg-u.
Pa lepo sam ti predložio.
Kupi sva 4 i zameni.
A te oznake su oznake materijala, max sile stezanja itd itd...
Imam drugara gravera, možda bih mogao da ti organizujem graviranje na glavi šrafa.
Nešo druže,
Ja sam skapirao da @Markone88 živi u BG-u i samo mu dajem info gde može naći srafove u kvalitetu.
Prohromske.
U potrebnim dimenzijama.
E sada, kako glava izgleda, da li je nazubljena ili nije...
Ma dajjj... Nebitna stvar u životu. Estetici. Funkcionalnosti.
Ispravnosti...
pa eto...
super.
onda imas resenje.
nema potrebe da se stekas i kupujes 1 ili pak 4 u srafku (za 300din), kad vec u bmw-u imaju nazubljeni kao 5 dinara za 2000
Pa ako trazis takve originalne i ako ih bas nigde nema (a pritom ne vidim da postoji bilo kakva razlika u funkcionalnosti), ti kupi u bmw-u.
Ili prodji do srafka pa zameni sva 4.
A ako ti je lakse mozes da odes do majstora pa da ti zameni, tada neces ni znati da je zamenjeno...
Lakse ces preziveti skrnavljenje lepotana.
;-)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Aj ti prvo zameni filter vazduha... Probaj to, pa onda proveri karburatore... P.S. ja menjam u martu i novembru. Sezonu zavrsavam kad padne sneg u bg-u, ove god je to bilo 3-eg januara, a poceo sam da vozim 06. Februara... Sent from my iPhone using Tapatalk