Jump to content

Moto Zajednica

filipfg

Članovi
  • Broj tema i poruka

    779
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: filipfg

  1. Realno ovo bi bilo najbolje, samo bih pucao
  2. Gde gledate sve te strane oglase? I kako ovo npr kosta 11k evra? https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=263663938&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelDescription=s+1000+xr&pageNumber=1&scopeId=MB&fnai=prev&searchId=e6a635c3-2e48-b817-71c7-8252de343fb6
  3. E to sam i ja primetio vozeci sa raznim ljudima, preticanje preko bele. Kad sam pitao sto se to radi, odgovor je da mi to na motoru izvodimo brzo i da ustvari ti nikad ne zauzmes mnogo veliki deo suprotne trake, pa je kao "bezbedno". Tako da na kraju ispade da sam vise solo vozac i imam svoj ritam, ili ako idem sa nekim a to radi, jbga zaostanem i to je to, nisam krenuo na trke. Jel mrzite kad vam se auto zabije u rep i krene da vas prati? Verovatno misle sad ces ti na gascinu iz sve snage pa da moze i on za tobom. A gram mozga nema i ne shvata da ako ti se slucajno nesto desi padnes ili naglo zakocis ubice te na licu mesta, jer kad bi se zakucao u rep drugog auta najverovatnije bi proslo sve ok a kad se zakuca u tebe u motor 300 sranja moze da bude. Kad bi mogao na koferu da instaliram neki led natpis "majmune drzi rastojanje", i kad mi se prikaci samo da stisnem dugme i da mi zasvetli to.
  4. Ok 700 ako je neki iole kvalitetnije ajd sta da se radi. Imas link ili marku?
  5. Drugari jel ima ovako nesto negde kod nas, trebace mi u narednih 10-15 dana, a dok se dovuce iz Kine jos sad odmori carina i ostalo pa da kupim ovde https://www.aliexpress.com/item/CARPRIE-2018-Hot-Sale-1pc-Black-Car-Universal-12V-24V-To-5V-2Port-USB-Charger-Adapter/32857862583.html?spm=2114.10010108.1000013.2.61e721faQNSPUl&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.99728.0&scm_id=1007.13339.99728.0&scm-url=1007.13339.99728.0&pvid=8fda7ec1-c3dc-4042-b459-bab16d6a5381
  6. A mozes brate i da ides na neki SW 400, Dare mi jednom rece da ubrzanje od 0-100 im je identicno a manje trosi, mada njih skoro i da nema na oglasima niko nece prodaje to zlato od motora.
  7. Lepotani Moram da ti kazem ovo za SW, pretpostavljam da si probao neki da vozis? Jeste na papiru tezak ali nekako s obzirom da je nizak sve je spusteno dole i ne oseca se, uporedjujem ga sa ovim mojim Versysom koji je laksi ravno 35 kila, ali sam ja lakse baratao sa SW-om, e sad otkud znam verovatno je to i do coveka, a ja krupan nista posebno nisam kad pojedem 2 bureka imam 85 kila.
  8. Dobar predlog, hvala... Sad cu da vidim taj kamp koji preporucujes, ma meni je najbitnije pozicija da mogu svaki dan da vozim ka negde, e sad sator nekad mi bude ok kad negde kampujem nekad ne, ne bih bas da rizikujem ipak treba se i odmoriti cekam ovaj odmor toliko dugo, tako da ta neka mini kucica/prikolica bi mi bila strava. @Nile. brate ako pronadjes neku dobru ponudu ili nesto salji link mozemo i brojeve da razmenimo posto kapiram da cemo u isto vreme otprilike biti tamo, pa ono bolje da imamo neki backup ako nesto nekom zatreba, ja uvek nosim ono za krpljenje guma, za punjenje akumulatora i imam dva srafcigera
  9. AU %%bote. Nisam putovao nigde godinama a na more ravno 9 godina, sta su bre ove cene, ko hotel od 5 zvezdica sa svedskim stolom, ili sam ja ispao iz fazona
  10. Ta ideja mnogo dobro zvuci, da baza bude ta Talatta koja je skroz dole i onda odatle da se sparta svaki dan motorom i istrazuju plaze i ostalo, ja se bas ozbiljno mislim za tako nesto. Prvo sam hteo sator da ponesem, pa sad opet mozda razmisljam da iznajmim jedan mali bungalov ne znam koliko se oni krecu. Ne mogu bre vise ocu na more bog te mazo
  11. Da da, ladno su napravili poskupljenje za 100% bez ikakve najave, i cak ako si uplatio jos pre par meseci i avgust sada ces doplatiti razliku.... drustveni politicki paraziti
  12. filipfg

    NC750X 2016

    Ovo vam je sad na akciji 15 dolara ja porucih
  13. 1. Aćimo2. Wizard666 + Jasmina 3.Darko Versys 4. Skiboban + Bojan Matic 5. Luka Matic 6. Ćale i ja (Nemanja i Miroslav)  7. sasha & Vesna 8.Vazlan 9. Filip
  14. U ovoj epizodi kolega @severian kaze nikako pamuk od 5:15 objasnjenje
  15. @DukeNixon Znaci Nike, Under Armour sa njima nema greske. Jel si mozda isprobavao od vune ves, kad bih vec dao toliko novca mozda ovaj od vune ima najveci + jer kako kolega gore napisao da nece posle jedne upotrebe da se usmrdi vec moze par dana da se nosi
  16. Nole taj za jesen/zimu sam uzeo ja Herobiker, kad stignes posalji ovaj drugi link za leto ne radi. Dragane gde si uzeo taj Oxford? Privlacna mi je ova opcija i od vune ne znam dal da izrizikujem
  17. Jel kupovao neko skoro ves, pa zna gde ima sa nekim ok cenama? Treba mi neki koji ce biti ok za leto sad kad krenu vrucine, uzeo sam jedan komplet sa aliexpresa ali on je vise za jesen/zimu. Ne znam jel kupovao neko odavde ovu Merino vunu https://merinoworld.shop/collections/muskarci
  18. Gledaj da preneses te zdrave navike sa motora i u auto, znaci nema prica na telefonu, zveranje u plejer, cigara koja ispada na pod pa se saginjes da je pokupis i ostalo Vidim po sebi kad vozim motor fokus 200%, a auto mi je sve kao lagano/opusteno, a kad se bas previsemo opustimo tu i dolazi do problema. A sto se tice tehnicke strane, verujem da ces se brzo uhodati
  19. Ima li nekoga da hoce u skorije vreme da ide kod gospodina iz Ade, posto i ja planiram pa eto da idemo zajedno
  20. To sto ti smatras da je adekvatno za neku situaciju ne znaci da isto tako reaguje i neki drugi covek. Sto znaci pre nego sto otvoris usta ili lupis po tastaturi stanes pa razmislis, kao sto nisi razmislio kad si pisao za pokojnog kolegu u onoj temi. To se zove socijalna inteligencija koja tebi se ocigledno nije razvila. I mora da se uvede funkcija na forumu da jednostavno mozes za nekog clana da ne vidis njegove postove @Pablo brate baci se na posao licno cu ti platiti
  21. Deki da dobije status "serlok holmes". Bas mi je drago ljudi su bili srecni, lopov se nije ni vratio, mada kad nas je video tamo kako stojimo verovatno nije glup, nadam se da ce da skinu otiske sa motora
  22. nema veze nos je tu da se lomi kad zatreba
  23. Dejane sad cu dodjem tu kao bekap za svaki slucaj Ko dozvoli ovoj gumiju vise da komentarise teme u svaku mora da se us%%%
  24. Super tema. Jel imamo i neku temu bese za ej rupa tu i tu, los asfalt ta i ta ulica kod tog znaka i ostalo tipa te kratke informacije. To mi bas pade na pamet jutros dolazim na posao i pred stop znakom, asfalt sve normalno izgleda kad nailazis, ali je tako izlizan da kad kocis kao da kocis po staklu, prokliza mi zadnji a tipa isao sam 30
  25. filipfg

    NC750X 2016

    E ako brat Dare kaze da moze, koji znam da mazi i pazi svog ljubimca onda ok Gde se nalazi ta perionica, jel tamo gore iznad tebe kod pumpe negde?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja