Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6324
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/74932-anlaser-ili-alnaser/page__hl__anlaser+ili+alnaser
  2. Vozilo neće biti paljeno do marta.
  3. Kojim postupkom je najbolje 'stornirati' ćeliju skinutu sa vozila, do proleća i početka sledeće sezone ?
  4. Pravio ja svojevremeno, onaj pasivni prijemnik, baš iz te knjige ''Транзистори-теорија и примена", 1963, slušao program bez baterije/ispravljača.
  5. Znači, livada
  6. Jok, neću moći
  7. Asvalt ili livade?
  8. Avantura, u pravom smislu reči. Koliko nam je slobodno vreme dozvoljavalo, ne bih se bunio na nekih 10 dana ovakve vožnje Najjači utisak na mene je ostavio deo Ljubovija - Pecka - Pričević, to jest kad smo izašli iz one filmske magle I deo iza Mionice, preko Suvobora do Ravne Gore. I predhodni dan (subota) , Kosjerić - Seča Reka - Varda - Rogačica. Prelepo ! Kad idemo Rogačica - Pasna Ravan - Sedlari - Valjevo ?
  9. Prosto da poželim i ja ovako nešto da uradim mojoj Hondi
  10. Zasad ne. Ali nije loše znati da ima i kod tebe
  11. Gde si je kupio? Novu, polovnu?
  12. Rezerviši mi čizme, zvaću te da dođem da ih probam.
  13. Retrovizori od Jawe...
  14. Pa i nije tako nesigurna moja taktika. Gledam da sam u koloni koja ide tim tempom ili odjebem taj kamion iz primera jer mi zaklanja pogled pozadi (ako mi sumnjiv) i odmaknem mu.
  15. Povremeno imam potrebu da skoknem do Ugrinovaca, u razno doba dana. Od Zmaja pa do isključenja vozim uglavnom 80-90, srednja traka. Pretičem samo velika vozila koja mi zaklanjaju pogled, odmaknem minut-dva i opet se vratim na 80-90. To je sva moja vožnja autoputem
  16. A bre, sad se zovemo SIOM-Invest. Ne znaš bre ni gde radiš OT, Srećno sa nalaženjem posla. I ja jedno godinu i neki mesec tražim bolji posao...
  17. 'El može tim silikonskim sprejem i plastike i felne i blok ?
  18. Nadam se da nije. Sad mi devojka potvrdila da je ipak na žalost dete u pitanju.
  19. Meni večeras u pola deset javila devojka koja radi nepunih 100m odatle, da je poginuo motorciklista?
  20. Mvujanović, još detalja
  21. Nemo' da mi kradeš fazon
  22. Tako sam i mislio, hvala na odgovoru.
  23. Koje i gde da kupim, LEDove za glavni far, umesto H4 60/55w ?
  24. Vrlo mi se sviđa ideja
  25. Gligo, daj neki fon da se malo izrazgovaramo pošto smo u istom ludačkom solo off fazonu a sigurno planiraš nešto slično i za sledeću sezonu Dezert, sigurno poznaješ vlasnika bordo-crvene CB400, sa zadnjim koferom i barovima sličnim CB450S, desni auspuh prazan. Pozdravi ga i izvini mu se u moje ime što nisam došao ono veče da malo posedim s njima, previše sam bio umoran od vožnje. Neki sledeći put
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja