Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6325
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Ma bitno je da ide, da nas provede i vrati bezbedno
  2. Ne bih se složio sa tobom.. 15K sam prešao za sezonu vozeći se sa raznim motorima..čak bio i na kursu za redare gde smo malo više ispitivali granice kočenja u kontrolisanim uslovima.. sugurno da ne koči kao R, ali to je F Ne zaostaje ni za jednim modernijim motorom, meni su jedino smetale al felne u kombinaciji sa našim rupama.. i veliki migavci pozadi moja tetka gvozdena, mislim da ću je registrovati sledeće sezone i malo više voziti Koči ona vrlo dobro za tadašnju tehnologiju, pre bih se izrazio. Kažem na osnovu ove moje male, 400 kuba. Ima dva puna diska napred sa PO dva klipa, nazad doboš. Zadnja koči odlično ali prednja odaje utisak kao da može to i bolje. A motor ima 185 kila prazan. A možda je do pločica... Doduše, pričam za situaciju sa suvozačicom pozadi.
  3. Ima i 750.
  4. http://onlinetuning.weebly.com/xenon-kompleti.html Cene su vrlo povoljne a kvalitet? Da li je neko kupovao odavde ?
  5. Није ни чудо што је пукла врећа... @ljadza - hvala na ideji, mada mi neće biti mnogo bitno ako na proleće napravim kofere.
  6. Meni je letos pukla na varu drugog dana putovanja. Od prenatrpanosti Armirana traka rešila stvar Da napomenem, kupio sam je novu u radnji, nedelju dana pre polaska na put. To joj je bilo prvo pakovanje (i poslednje ako ne smislim kako da je zakrpim). Osim tog pucanja za koje sam ja sam kriv, prezadovoljan sam torbom ! Stala komplet moja suvozačica, sa sve fenom i četkom za kosu, sudovi, 6 obroka gotovih jela i pola mojih stvari. A na motoru je to izgledalo ovako :
  7. Hvala! Hmm, to bi bilo rešenje za kućište fara ali još uvek samo 18W manje od halogenke. Postoji li neka mogućnost da troši manje od 42/35W ? Zna li neko?
  8. Ako sam dobro razumeo, ne pričaš o bi-xenon nego 'jednostrukoj' xenon sijalici H4 ? Isto standardnih 35W ? Imaš li neku uporednu sliku, gde se vide obe sijalice?
  9. Šta biste meni preporučili od xenona (u smislu - koja 'H' sijalica), kao zamenu za postojeću halogenku H4 60/55W ? Da napomenem da je far relativno plitak (ne može da stane H4 xenon sijalica bez bušenja rupe sa zadnje strane) i treba mi kao zamena za kratko svetlo (dugo ne koristim skoro pa nikad). Cilj je smanjenje potrošnje struje kao i dobijanje jačeg/boljeg osvetljenja. Biće i LED 'maglenke' koje sam pravim. S toga, grunfovanje dolazi u obzir jer ću ionako da kastomizujem kokpit. Motor iz potpisa. edit : Ili da preinačim pitanje - H4 xenon od '35W' ima ukupnu potrošnju od 42W (za jedan far) a to je samo 18W manje od halogenke, tj. ~1.5A a ja bih voleo ako može da se uštine nekih 2.5A
  10. Misliš da bi svi želeli HD pored japanaca koji već imaju sve to što si nabrojao i to poodavno ?
  11. Cekamo
  12. Da, Dzaxova bivsa, kako je ne prepoznati. Odlicna je Nase masine samo polako i dugo ce nas sluziti !
  13. Daj neku sliku te tvoje, pohvali se malo
  14. Gagi, odakle si ?
  15. To se desilo zbog nepažnje.
  16. Ista priča je i o Đavoljoj varoši.
  17. Zaista se spremaš za Staljingrad ? Svaka čast i radujem se unapred putopisu
  18. Auu, ovo mora da se poseti jednom !
  19. Može li se sa ovom mojom biciklom do bar blizu vrha ?
  20. Okolina Avale
  21. Sadašnja Darosava, da bude malo jasnije mlađima ...
  22. Honda se ne prodaje kad se jednom kupi. XT i XL su slične oznake
  23. Onda je ovaj moj KM sat samo bio zapekao. Neko je naneo tovatnu mas' umesto grafitne i zato nije radio Oprao wd-om, namazao grafitnu mast i sve šljaka k'o japanac Na proleće real-life test...
  24. Ti bolje da kupiš još dve kompletne XT, kako si joj *** sve redom prve sezone Doduše, ne voziš Hondu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja