Ne bih se složio sa tobom.. 15K sam prešao za sezonu vozeći se sa raznim motorima..čak bio i na kursu za redare gde smo malo više ispitivali granice kočenja u kontrolisanim uslovima.. sugurno da ne koči kao R, ali to je F
Ne zaostaje ni za jednim modernijim motorom, meni su jedino smetale al felne u kombinaciji sa našim rupama..
i veliki migavci pozadi
moja tetka gvozdena, mislim da ću je registrovati sledeće sezone i malo više voziti
Koči ona vrlo dobro za tadašnju tehnologiju, pre bih se izrazio. Kažem na osnovu ove moje male, 400 kuba. Ima dva puna diska napred sa PO dva klipa, nazad doboš. Zadnja koči odlično ali prednja odaje utisak kao da može to i bolje. A motor ima 185 kila prazan. A možda je do pločica...
Doduše, pričam za situaciju sa suvozačicom pozadi.