Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. Imam jedno pitanje, koji biste mi set za poliranje aluminijuma preporučili? Verujem da ovde ima dosta iskusnijih kolega, ja sam uvek išao do Purol paste i znam da to nije baš najbolje što može. Potreban mi je set za bušilicu. Tako da ako imate dobra iskustva sa nekim preporučite slobodno.
  2. Mozda vas naslov tebe buni, ali posto je telefon kupljen a da ne bi otvarao novu temu telefon oglasavam ovde. Garantujem da je S9 u konkurenciji sa vecinom modernijih telefona. 10000 din je cena, tu sam za svaki vid provere.
  3. Auuu kakav uvod, naravno da cu pratiti! Ovakve teme su mi broj 1 na forumu! Samo napred druze.
  4. Ovako će izgledati dekle motora. Mislim da moze da se izvuče još malo sjaja, ali ok zadovoljan sam i ovim. Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
  5. Ovako, imam već dogovorenu kupovinu telefona pa ako neko od kolega bude bio zainteresovan za S9 cena bi za forum bila 10000 din. Mislim da je skroz korektno.
  6. Rekoh da probam SKID boju na dekle motora, skinula je 2-3 pečata kao nokat. E onda skapiram da sam napravio haos. Ovo je samo proba, neplanirano ću ispolirati obe dekle ali vidim da će biti dosta muke oko toga. Ovo je posle fine čelične četke (na bušilici) i 600 vodene šmirgle, nakon toga pasta i polirka. Plan mi je da nabavim čelične četkice koje mogu prići svuda, tako da mogu sve lepo da skinem na licu mesta. Do 2500 vodena pa tek onda pasta. Trebalo bi da bude lepo. Ali najveća muka je skinuti staru farbu. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  7. Evo telefona, ako je neko zainteresovan nek pise slobodno dogovorićemo se. Memorija 64 GB, uz njega i memorijska Samsung EVO 128 GB. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  8. Sve rešeno. Uspešno presadjivanje, hvala puno @N.F.S. na ovom predlogu i telefonu! E sad, hoće li neko Samsung S9 u zamenu za iPhone 8, SE... vratio mi se osećaj za IOS pa bi da promenim malo, žena ima pa ajde i ja. Nije šala, voleo bih da promenim. Ako neko hoće nek se javi ovde ili na PP da se dogovaramo. Inače S9 u odličnom stanju. Malo kasnije ću postaviti koju sliku.
  9. Danas to izgleda ovako, sutra šaljem ručice i kućišta prekidača na poliranje. Nemam ja uslova da to odradim kako treba, tako da prepuštam majstoru. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  10. Opet malo slobodnog vremena. Sve je na svom mestu, ništa ne fali što je veoma bitno. Da li postoji neko ko se bavi poliranjem aluminijuma, potrebno je ispolirati kućišta prekidača. Nemam ja uslova za tako nešto, mogu gornji poklopac ali ovaj donji mi je problem. A hteo bih da bude celina. Ako postoji neko preporučite mi slobodno. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  11. Aaaaaaa, taknuto maknuto.
  12. Vec dogovoreno, ovo je za sada najbolje moguće rešenje. Hvala veliko!
  13. Imamo mi iphone 8, polomljen kompletno, ne radi slušalica, zvucnik itd itd. Da li je izvodljivo da se to spoji nekako?
  14. Iskren da budem malo mi je van planiranog budžeta. Zbog toga što je to telefon koji će žena koristiti sa dva deteta pored sebe. Nijedan nije odoleo izazovima, da ne postavljam sliku kako sad izgleda 8-ica koju trenutno koristi (takođe kupljena na forumu).
  15. Kupio bih telefon u dobrom stanju, bitno da je zdrav i da je 100% ispravan. Sitne ogrebotine su normalna stvar i to je razumljivo. Jedino ova 3 modela iz naslova dolaze u obzir jer je žena navikla na taj model telefona. E da minimum 64 GB mora da bude. Tako da slobodno možete ponuditi ovde ili na PP. Hvala na razumevanju.
  16. Restauracija ispod ambara. Za manje od sat vremena sam skinuo većinu delova. A da, nabavio sam original nosač kofera od devojke koja je svog CM-a sredila po svom ukusu i što je za pohvalu sve je radila sama. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  17. Neka te lepo služi druže, imao sam istu takvu. Motor je, što bi jedan kolega rekao, bukvalno kao traktor. Ne zna za kvar! Samo reči hvale za njega, vozi i uživaj.
  18. Da ofarbaš onakvu boju. Nadji sebi crveni, a meni, razume se, prodaš crni. Ili ako toliko želiš crvenu, uzmeš sve kompletno kupiš i ofarbaš, a ove oklope i maske ostaviš ovakve. Dakle 2 seta.
  19. Zbog manjka slobodnog vremena nisam uradio puno, ali nabavio sam većinu delova koji su bili potrebni. Nosač zadnje signalizacije, retrovizore, sediste, korman. Hteo bih da nabavim fabričko stop svetlo i nosač kofera. Za izduve čekam zimu, postoji mogućnost nabavke u Francuskoj. Ako ne, razgovarao sam sa Draganom (Tora) on mi je blizu, radi ih na fabričke mere. Tako da to je to. Danas sam crvenoj vratio izduve i plava može na rasklapanje. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  20. Jes' od Horneta ali je sve to potpuno isto. Tačnije od Horneta iz susednog oglasa. Veliko hvala @Sale-VFR Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  21. Ne radim skoro ništa oko motora jer čekam zimu, ali zato neko drugi radi. Samo da nađemo odgovarajuće folije i biće vrhunski. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  22. Moje mišljenje je da će njoj odgovarati neki produžetak. Ipak je ona manja od tebe. Ako ništa drugo, pozajmi deflektor pa isprobaj. Ipak je bolje ići linijom manjeg otpora.
  23. Lagano i bez žurbe, ali 100% sigurno. Daj bajkeru poverenje i ne brini. @Alexandra995 Jos plave trake i to je to. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  24. Tu je primerak od kog ćemo uzimati mere. Sad nam samo treba neki vlasnik sa ovakvom plavom da nam slika kod boje da ne bi tražili napamet. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
  25. Izvinjavam se što kasnim s odgovorom, zbog obaveza oko 1. rodjendana moje ćerke Aleksandre. Kao prvo @Alexandra995 CBF1000 me je oduševio, bio sam kao malo dete pored njega. Na njemu je apsolutno sve fabrički izuzetan primerak koji ima prelepu crnu boju i na trenutak sam se vratio tamo gde mi je mesto, oko hiljadarke. No da se vratimo na temu o trenutnom problemu, uz dogovor smo došli do ideje da CM-u zadržimo plavu boju i odradimo nalepnice kao na crvenoj, imamo model i sve što je potrebno da sprovedemo u delo. Nadam se da ćemo uspeti u tome. Dakle opet se držimo što bliže originalu. I opet ponavljam, drago mi je da imam od BJB zajednice nekog blizu kao što je Aleksandra. Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja